זעם בציבור החרדי: הסתה פרועה וחסרת רסן של מגישה בערוץ 12

זעם בקרב הציבור החרדי נגד רינה מצליח שפערה את פיה והשמיצה בניחוח אנטישמי את האוכלוסיה החרדית. יאיר נתניהו רמז כי הדברים מזכירים את גרמניה וקרא להחרים את הערוץ. מאיר פרוש: "אני קורא לחברת החדשות להדיח לאלתר את הגב' מצליח"

זעם בקרב הציבור החרדי נגד ערוץ 12 ו"העיתונאית" רינה מצליח שפערה את פיה במהלך פאנל שהתקיים בערוץ במהלך השבת והכלילה את כלל הציבור החרדי באותם עשרות בודדות של פורעים שתוקפים באלימות שוטרים במאה שערים, שאפילו מרבית תושבי השכונה מתנערים מהם.

בדברי הבלע שלה, שנאמרו בשבת כך שאף נציג דתי לא נכח בפאנל בכדי להפריח את דברי השקר, השמיצה בניחוח אנטישמי את מרבית האוכלוסיה החרדית בנוסח שאינו ראוי אפילו להבאתם כאן. מספר משתתפים בפאנל ניסו להעיר כי היא מתייחסת לקומץ של עשרות אנשים כאילו מייצגים ציבור שמונה כמיליון איש, אך ללא הצלחה.

הראשון להגיב היה יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, ‏שכתב בטוויטר: "מותר לי להגיד איזה מקומות ואיזה תקופות מזכירים לי המונולוגים נוטפי הארס נגד החרדים של אמנון אברמוביץ׳ ורינה מצליח? או שרק ליאיר גולן מותר?", דברי נתניהו הבן. ‏בפוסט בפייסבוק הוסיף כי: "החרדים יכולים להוריד את ערוץ 12 על הברכיים. חרם מאורגן של כל המליון חרדים בישראל על כל מוצר שמפורסם בהפסקת הפרסומות בערוץ 12 עד שרינה מצליח ואמנון אברמוביץ מפוטרים על מופע ההסתה שלהם. (מפוטרים לא מתנצלים!)". בנו של ראש הממשלה גם פרסם תיעוד כיצד הוא מסיר את האפליקציה ממכשיר הנייד שלו.

סגן שר החינוך מאיר פרוש הגיב בחריפות לדברי הבלע ומסר כי "לא הגיוני שבזמן שעם ישראל מתאחד במאבק נגד המגפה מסכנת החיים, יושבת באולפני ערוץ 12 אישה שכל כולה הפצת שנאה והסתה והשחרת פניו של ציבור שלם. אני קורא לחברת החדשות להדיח לאלתר את הגב' מצליח על דבריה החמורים נגד הציבור החרדי, לא ניתן למסיתים לפלג בינינו".

ח"כ יעקב טסלר אמר כי "על רקע התפשטות הנגיף, יש כאלו שנגיף השנאה מתפרץ להם ביתר שאת ומנצלים את ההזדמנות להסתה פרועה ונבזית נגד הציבור החרדי. כלי תקשורת מרכזיים, כמו חדשות 12 וגלובס בוחרים בהסתה שקרית, במקום להיות רגישים וזהירים בזמן הזה. הם משקרים ללא הרף, ממקום של בורות מוחלטת, ומסיתים באופן חמור נגד הציבור החרדי, שברובו המוחלט מציית להוראות משרד הבריאות כפי שהורו גדולי ישראל".

טסלר הוסיף כי "אני פונה לחברת החדשות: כששיח ההסתה והאלימות יגבר, אתם תהיו האחראים לכך, השנאה וההסתה חייבים להיפסק לאלתר, לא תוכלו להגיד ידינו לא שפכו את הדם הזה".

בארגון 'בצלמו' הגישו תלונה חריפה לנציב תלונות הציבור ברשות השניה: "העיתונאית רינה מצליח הסיתה ושיקרה נגד ציבור שלם וקבעה כי "רוב הציבור החרדי אינו נשמע להוראות משרד הבריאות" ובכך הסיתה על ציבור שלם, הציבור החרדי שהינו ברובו שומר חוק. התבטאות זו מובילה לליבוי השנאה בציבור ועלולה לגרום לאלימות איש באחיו אינה יכולה לעבור בשתיקה. הציבור דורש מהנציב לאלתר כי תפורסם התנצלות ואזהרה בנושא. זהו תפקידך והנך נדרש לפעול".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
38 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ברור שהתגובה לא תעלה לאתר כי כל דבר שזה קשור לרב ברלנד נמחק מיידי.

תלמידה של ליברמן ולפיד. אסור לדון אותה לכף זכות. הקפידות של היהודים ישרפו אותה

חתיכת חוצפנית כח הכבוד ליאיר נתניהו שיצא עליה

מתי יבינו כל החרדים
שמנסים להתקרב אליהם הם שונאים אותנו (
וחבל שנביא להם צד אחד של בפנים כדי שיתנו לנו סטירה בצד השני
הגיע הזמן להתרחק …לפני שיהיה מאוחר

נו נו….
בא נראה מה חברי הכנסת שלנו יעשו…
אני ממליץ על חרם …
כל מי שמפרסם שם יוחרם..

יאלה ג'יאד

חחחחח כבר השופטים השמאלנים נוטפי השנאה נגד מחננו הקדוש, פסקו שהחרדים זה לא עדה או ציבור מסויים .
הם כבר עגנו בחוק עוגן חזק שמאפשר לשסע בציבור החרדי.
אסור לנו לשתוק.
רינה מצליח לשים אותה על זכוכית מגדלת.
ולהפיל אותה מתפיד הרכלני שלה.

צריך:
1. לחקור מי ממנהליה של רינה מצליח נתן את הוראה "היכנסו בחרדים" ,
2. להחתים רבבות חילונים נגד ערוץ זה להפיל להם את הרייטינג.
3. לתבוע אישית כל פוערי פה נגד כלל הציבור החרדי .
הם פשוט החליטו לנקום בחרדים שנואי נפשם המתנהלים בדרכם ואינם רוקדים לצלילי החליל שלהם "רק לא ביבי" ובפרט בתקופה זו שהתכנית שלהם התפוצצה להם בפנים בפרשת הקמת הממשלה בראשות לפיד והחכי"ם מהמשותפת . שכמעט הצליחה והם כבר שמחו להצלחתם עד שהימין והחרדים עצרו בעדם .

אנטישמיות קלאסית

לעורכי האתר:
האם יש אפשרות לפרסם את רשימת החברות שמפרסמות בערוץ?

אם הציבור החרדי והדתי היה מתאחד לעשות את הצעתו של יאיר נתניהו יתכן שפעם אחת היתה מספיקה לחנך את ערוצי התקשורת יש לנו כ"כ כח חזק שאנו לא מנצלים אותו וחבל הם יודעים שאנו פחדנים לכן הציבור סופג שינאה ואנטישמיות.צריך להתעוררררר

קדימה
תפיצו רשימות של החברות שמפרסמות
יאיר נתניהו צודק אבל לרוב הציבור אין יכולת לבדוק מי מפרסם
מי שיש לו גישה שיבדוק

לא צריך להתייחס למשהו שנעשה בשבת . אין בזה ברכה והם יפסידו משני סיבות. א. דבר שנעשה בשבת אין בו ברכה . ב. כי זה שקר .

גם אני בעד החרם

ממתי מעניין את אותנו מה אומרים עלינו?
כנראה שמשהו בנו מרגיש יותר מדי טוב במדינת הציוניים הזאת…..

לצעוק אל ה' שילחם בהם
" והרשעה כולה כעשן תכלה" כשנצעק אל ה' בכל הכח נראה ניסים

למען הסדר הטוב ומיגור שונאי ה' גם אני מצטרף לחרם

ואם נגיד אוסם מפרסמת שם אף אחד ממכם לא יקנה אוסם?! אז חלאס לדמיין תחפשו פיתרון אחר ומהר…

מדהים שחוץ מלדבר החכ"ים לא עושים כלום היחיד שעושה משהו זה דוקא מישהו מבחוץ למה שחברי הכנסת החרדים לא ידאגו לחרם??

בבקשה. לישם את ההצעה לחרם!! מי החברות המפרסמות בערוץ? להציב אולטימטום פיטורי אברמוביץ ומצליח או חרם צרכנים!

אם לא נעשה חרם ונמשיך לשתוק, זה יהיה רק ההתחלה, כל הרעל שיוצא מהם עכשיו זה רק פרי ההבלגה וההכלה של הציבר החרדי שחושב שצריך להשתמש במידת ההבלגה וההענווה גם כנגד משנאי ה',ה

חצופים למה אתם מסננים תגובות

חצופים למה אתם מסננים תגובות נה

רינה מצליח נדבקה בנגיף (נגיף האנטישמיות) והיא במצב קשה מאוד וקריטי

גברת רינה מצליח ואנשים כמוה לא השכילו להבין שמי שנמצא בבית גדול עם כמה חדרים ריקים שבתוך הבית נמצאים עוד 2 נפשות מקסימום וכלב הסיכוי שלהם להדבק ולהדביק הרבה פחות מאשר ציבור שחיי בהסתפקות במועט ומגדל ילדים בבית קטן…..והנפשות בו הרבה. אני מציעה לה לחזור בפומבי בתקשורת בדבריה ותתנצל היא וכמותה מי שהולך בדרכה אחרת בורא העולם יקח אותה ויסביר לה בנחת ששומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו.והחיים והמוות ביד הלשון.נא לפרסם זאת בכל מקום אפשרי עד שיגיע לאוזניה ולמוחה חסר ההשכלה שמרשה לעצמה לדבר יותר מידי.

מה שהיא דיברה בדיוק כמו שהגרמנים אמרו" שתאי הגזים זה רק עבור המחלות שהיהודים ח"ו מפיצים ונגד כינים ולא להשמדה….." אנחנו יודעים מה היה סופם של הנאצים….

לא הכל ולא מתאים תמיד שאנחו נעשה חרם והתקפה. זה לא מוסיף תקשורתית.
ודאי לא בתקופה זו.
אך איפה כל "אנשי התקשורת שלנו", איפה הדוברים הרהוטים.
האם באמת אין מי שמייצג אותנו?

בסוף היא תיתן איזו התנצלות מגומגמת והכול ישכח

איך אנשים מתלהבים מאיזה מילה שזרק ילד הכאפות של המדינה יאיר נתניהו המשועמם……
ואתר מכובד כמו JDN מצטט אותו כאילו היה סופר חשוב או משורר גדול….
לאיזה רמה נמוכה עוד נרד?

חברים תכנסו לאתר רשות. השניה ותגידו תלונה . וגם לאתר נגד הגזענות של המדינה. אני כבר עשיתי את חובת היום ברוך השם רק ככה היה הרבה תלונות זה יטופל. לא תגישו . לא יטופל

אפשר גם אפשר לבצע חרם מתוכנן ומתוקתק לא כפי שאמר הג'וניור נתניהו כי שטראוס טרה ותנובה הם הבלעדיים המוכרים לנו חלב , אבל אפשר להתנזר מכל מוצרי החלב שאינם בפיקוח שם הם סוחטים מאיתנו משפחות ברוכות הילדים וצרכני המעדנים את הכסף הגדול , נעשה מבצעים לילדים ששותים כוס חלב במקום מעדן . כך נרוויח שהילדים יאכלו בריא והמכירות של תומכי שונאינו ירדו פלאים.

הגעת למצב שהכאבת להרבה יהודים יראי אלוקים צדיקים המופלאים בעשית טוב וחסד לזולת כל ימי חייהם וגם עושים רצון השם יתברך כמו הסבים והסבתות של,וכמובן עוסקים בתורה הקדושה שנתן לנו בורא עולם, זה הזמן שאת ונשמתך הטהורה שגם את חלק בלתי נפרד מכלל נשמות ישראל שהם חצובות מתחת כסא הכבוד , והנשמה שלך וודאי בוכה וכואבת על שלא זכתה להמשיך בדרך אבות אבותייך שמסרו נפשם על תורה ומצוות . על כן עכשיו הזמן בואי ותתקרבי לבורא עולם הצטרפי ללגיונו של מלך מלכי המלכים לעשות רצונו בלב שלם, תבקשי מאת רב מורה דרך ירא השם אוהב כל יהודי, לדוגמא הרב זמיר כהן או לרב יגאל כהן ותבקשי ניתוב יהודי לחיים טובים בדרך התורה ויראת שמים ותזכי להתקרב לבורא העולם ולהוראותיו ולזכות לחיי טוהר בעולם הזה ובעולם הבא

לפחות היא סיפקה ליאיר נתניהו תעסוקה לעוד שני דקות מחייו המיותרים….

אפשר לפתוח דף עצומה באינטרנט לחרם צרכנים, הרבה חילונים יצטרפו.

יאללה נימאס מכול המסיתים האלה,שיסתכלו גם על עצמם…???

עוד עיתונאית שנגמר לה המילים אז עברה לפרובוקציות…..

אם חילוני אומר לך אתם הורגים אותנו , תענה לו שהענין הוא לא סתם שימותו , אלא שימותו ואחרי זה נקח את הדם שלהם למצות .

גברת מצליח דיברה מדם ליבה. וההסתמכות על יאיר נתניהו כיתד נאמן מעוררת גיחוך.
זיכרו הכתוב בפרקי אבות: "פשוט נבלה בשוק ואל תצטרך לבריות" . וקראו בספר במדבר על כל בחור בגיל עשרים שצריך לשרת בצבא .

האם לכבוד בקיעת ים סוף גם התגובה שלי ירדה למצולות ?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו