נצרת סוערת • ההורים: נשליט הפרדה מוחלטת בגנים

חשוב יהיה לנו ולנציגי הציבור החרדי, לראות את התנהלות ראש העירייה מר שמעון גבסו אשר עד כה התגלה כאוהד חרדים

בימים אלו יוצאת הכרזה מקרב הציבור היהודי בשכונת 'הר יונה' בעיר נצרת העיר הצפונית המעורבת, 'אנחנו לא רוצים שילדינו ילמדו עם ילדים ערבים' כאשר האמירה מקוממת את כל השמאלנים יפי הנפש, אשר בחלקם אינם יודעים קרוא וכתוב, אנשים פרימיטיביים אשר בכח הזרוע והממון שולטים בשיח הציבורי ישראלי, ההתקפה על ההורים היהודים שכל חטאם שהם מיישבים את הפריפריה ומתגוררים בנצרת, הם קבלו מהתקשורת את הכינוי 'ההורים הגזענים'.

קרא עוד:

[postim]

המדובר הוא גן ילדים 'גן לילך' השוכן בלב תוכנית של משרד החינוך של מיזוג גנים ושיתוף בין הגנים הערביים והיהודיים, כאשר ההורים מאיימים בשביתה וטוענים, אנחנו לא ניתן לילדים שלנו ללמוד ולהתחבר לילד או ילדה ערבים אנחנו נעשה הפרדה מוחלטת בגן בין יהודים וערבים, זועמים ההורים, והעיר נצרת סוערת.

ההורים הכאובים פנו לרב העיר נצרת הרב ישעיהו הרצל  אשר הגיב אף הוא בכאב, ואמר 'אנו עושים את כל המאמצים לשמור על הסטאטוס קוו בעיר, ועל דו קיום אשר היא המשימה העליונה שלנו, וזה נכון וצודק לדרוש שאנו לא רוצים להגיע לחששות של התבוללות ואכילת טרפות דברים אשר ייוצרו מעצמם עם התחברותם של הילדים, העניין נמצא בטיפול' ניסה הרב להרגיע את ההורים.

הגן ממוקם בשכונת 'הר יונה' בנצרת עילית, שכונה אשר מאות ואלפי משפחות חרדיות מתעתדות לגור שם בהמשך הזמן, חשוב יהיה לנו ולנציגי הציבור החרדי, לראות את התנהלות ראש העירייה מר שמעון גבסו אשר עד כה התגלה כאוהד חרדים.

בשולי הפרשייה הזו עולה מסקנה עגומה 'מה שמותר להם אסור לנו' זו המסקנה היחידה שמתקבלת על הדעת כאשר שומעים על ההפרדה ה'גזעית' בנצרת, כאשר הציבור החרדי מידי חודש מוגש אל עמוד הקלון של הציבור החילוני בארץ, על הפרדה כזו או אחרת, הצביעות החילונית נחשפת מידי פעם כפעם בצביעותה המרושעת והחולנית, כאשר זה מפריע להם פתאום מותרת ההפרדה.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו