מתוך ערוץ הכנסת

נתניהו נאם; בנט הגיב בזלזול וסימן בידו שיו"ר הליכוד אינו שפוי • צפו

כנראה שהדרך של רה''מ בנט להתמודד עם ביקורת - היא לזלזל במבקר. נתניהו האשים את בנט כי נכשל בניהול המאבק בנגיף הקורונה. "לחוסר המעש, לאימפוטנטיות הזו אתה קורא מדיניות" אמר, ובנט סימן שנתניהו לא שפוי


מתוך ערוץ הכנסת

הערב (שני) התקיים דיון מיוחד במליאת הכנסת, דיון '40 חתימות' שיזמה האופוזיציה ואילצה את רה"מ בנט להגיע למליאה. הדיון התקיים בכישלון של בנט במאבק נגד נגיף הקורונה, ולאחר שבנט נאם – עלה לדוכן הכנסת יו"ר האופוזיציה ויו"ר הליכוד ח"כ בנימין נתניהו להשיב לו במתקפה. אלא שהתגובה של בנט הייתה מפתיעה.

בתגובה לאמירה של נתניהו לבנט, כי "לחוסר המעש, לאימפוטנטיות הזו אתה קורא מדיניות. וזה לא רק בתחום הזה. כשנצא מהקורונה זה יהיה למרות בנט ולא בזכות בנט", הגיב בנט בתנועת יד סיבובית על המצח – סימון שמקובל בעולם להראות כי הדובר אינו בגדר השפיות. כן, ככה הגיב בנט מטאפורית לדברי נתניהו – 'אתה לא נורמלי'.

התיעוד עורר סערה עצומה. יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב בחשבון הטוויטר שלו: "מתלבט איך יותר נכון להתייחס לאיש הזה. במבוכה? או בבוז?". גם ח"כ בן גביר הגיב: "והם מטיפים לנו על "ממלכתיות". גועל נפש!". הח"כית היחידה שהגיבה מהליכוד, הייתה קטי שטרית שכתבה כי "‏במקום שבנט ישב בשקט וילמד הוא מתנהג כמו ילד מגודל. יום יום הוא מוכיח שהוא לא כשיר ולא ראוי למשרה שגנב".

נתניהו עצמו לא הגיב לבוז שהפגין מולו בנט, אך כתב בחשבון הטוויטר שלו על פרשת פגסוס, והעלה קטע מנאומו בכנסת: "זהו יום שחור למדינת ישראל. במשטרה ריגלו באופן בלתי חוקי בכלים הכי אגרסיביים שיש בעולם אחרי אינספור אזרחים – עיתונאים, פעילים חברתיים מימין ומשמאל, ראשי ערים, אנשי עסקים, פוליטיקאים ובני משפחותיהם. יש רק דרך אחת לטפל: חקירה עצמאית, חזקה ובלתי תלויה, שתהיה מקובלת על כל חלקי הכנסת".


מתוך חשבון הטוויטר של בנימין נתניהו

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

… ידוע לנו שכל הפוסל במומו פוסל ..

כשהרועה כועס על העדר ,,,,,

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture