איראן שוב מאיימת: "מטרת העל – למחוק את ישראל מהמפה"

על רקע המתיחות בצפון, איראן ממשיכה בהצהרות המאיימות שלה כלפי ישראל: חוסיין סאלמי, סגן מפקד משמרות המהפכה, איים היום בהשמדת ישראל במקרה של מלחמה בין שתי המדינות. "הפעולות של ישראל מקרבות אותה לזה"


(בוידאו: תקיפה ישראלית נגד יעדים איראנים בסוריה)

על רקע המתיחות בצפון, איראן ממשיכה בהצהרות המאיימות שלה כלפי ישראל: חוסיין סאלמי, סגן מפקד משמרות המהפכה, איים היום בהשמדת ישראל במקרה של מלחמה בין שתי המדינות.

"אם ישראל תפעל באופן שיוביל למלחמה בין המדינות, אז המלחמה הזו תוביל למחיקתה של הישות הציונית ולשחרור כל האדמות הכבושות", אמר.

הוא הוסיף: "מטרת העל היא למחוק את ישראל מהמפה, ונראה שאם היא תמשיך בפעולות שלה זה מקרב אותה למציאות הזו".

כזכור, בטקס הפרידה מהרמטכ"ל אייזנקוט אמר ראש הממשלה: "בארבע השנים הללו התמודדנו יחד עם אתגרים גדולים בזירות משתנות, בעזה, בסוריה, בלבנון ובמקומות אחרים. מולנו עומד גורם אחד מרכזי – איראן ושלוחות הטרור שלה. פעלנו באחריות ובשיקול דעת לסכל את ההתעצמות של מבקשי נפשנו. עשינו זאת באמצעות בלימת הסכם הגרעין עם איראן וחידוש הסנקציות עליה. היינו צריכים לנקב את השקרים של איראן, היא משקרת כל הזמן. היא שיקרה ביחס להסכם הגרעין, וחשפנו זאת עם הוצאת ארכיון הגרעין הסודי מטהראן. היא משקרת עכשיו, שהיא כביכול משגרת לוויין תמים לחלל, אבל בעצם רוצה להשיג את השלב הראשון של טיל בין יבשתי, בניגוד לכל ההסכמים הבינלאומיים. אנחנו תומכים תמיכה מלאה בהתנגדות התקיפה של ארה"ב לצעד התקפי זה".

לדבריו, "מעל הכל פעלנו למניעת ההתבססות האיראנית בסוריה. שמעתי אתמול את דובר משרד החוץ האיראני אומר: "לאיראן אין שום נוכחות צבאית בסוריה, אנחנו רק מייעצים". אז אני מייעץ להם לצאת משם מהר, כי אנחנו נמשיך במדיניות התקיפה שלנו כפי שהבטחנו וכפי שאנחנו עושים, ללא מורא וללא הפסקה".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אינני יודע עד כמה יהיה איתם בסדר עם כל הכבוד להם בהחלט יש כאן סוג של רדיפה אינטלקטואלית בסביבת האופציה של איך שהוא בעצם מה שאינו איך שאתה ודי למבין

יימח שמם וזכרם אמן!!!!!!!!!!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו