פרסום ראשון: מיטתה של הרבנית מצאנז ע"ה תובא לישראל במטוס פרטי

מיטתה של הרבנית מצאנז ע''ה תצא היום במטוס פרטי מארה''ב לישראל. בחסידות צאנז סיכמו עם משרד הבריאות שתיערך הלוויה מצומצמת לבני המשפחה בלבד בבית העלמין וותיקים בנתניה, שם תיטמן לצידו של האדמו"ר בעל השפע חיים מצאנז זצוק"ל

פרסום ראשון: מסתמן כי מיטתה של הרבנית מצאנז ע"ה שהלכה לעולמה במהלך השבת האחרונה בארצות הברית, תצא בשעות הקרובות במטוס פרטי מארה"ב לישראל והיא תיטמן בבית העלמין בנתניה.

ל'חדשות JDN' נודע כי עז היה רצונה של הרבנית ע"ה להיטמן בארץ הקודש אך מפאת נגיף הקורונה הדבר היה קשה וסבוך לשם כך החליטו להביא מטוס פרטי שיביא עימו ארצה את מיטתה של הרבנית, המטוס הפרטי שהובא לצורך הבאת מיטתה מארה"ב הינו נדבת נגידי החסידות; בני משפחת רוזנברג שיחיו לרפואת אביהם הנגיד הרבני ר' יחיאל מיכל רוזנברג שיחי' הזקוק לרחמי שמים מרובים.

עוד נודע ל'חדשות JDN' כי על פי הסיכום שנערך בין חסידות צאנז למשרד הבריאות הלווית הרבנית מצאנז ע"ה תתקיים במתכונת מצומצמת מאוד כאשר ישתתפו בה אך ורק בני המשפחה בלבד. ההלוויה תתקיים בבית העלמין וותיקים בנתניה, שם תיטמן לצידו של בעלה הגדול כ"ק האדמו"ר בעל השפע חיים מצאנז זצוק"ל.

כזכור אמש דווח כאן בהרחבה על הסתלקותה של הרבנית הצדקנית מצאנז ע"ה אשת כ"ק האדמו"ר בעל ה'שפע חיים' זצ"ל ואימם של האדמורי"ם לבית צאנז שליט"א, הרבנית הייתה חלושה וישישה ובמהלך השבת האחרונה לאחר התדרדרות חמורה במצבה היא השיבה את נשמתה הטהורה ליוצרה.

 

אלמנת ה'שפע חיים' זי"ע: הרבנית הצדקנית מצאנז ע"ה נפטרה בארה"ב

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

שיעלו כולם לארץ!!!!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו