צדיק סופית: לא רק אחת מהאותיות

במשך שנים ציפו רבים להופעתו של ספר מאת הסופר שמחה פשיטיק, וכעת הוא אכן רואה אור, לשמחת חובבי הקריאה שבקרב הציבור

בשורה טובה לחובבי המילה הכתובה בכלל, ולחובבי הספרות המשובחת בפרט: בשעות האחרונות הגיע ספר הביכורים של הסופר שמחה פשיטיק אל חנויות הספרים. אם לשפוט על פי רפרוף קל בין דפי הספר, אפשר לקבוע בוודאות כי זה ה-ספר של השנה, בה"א הידיעה. ספר שראוי להתחיל עמו את השנה החדשה שכבר עומדת אחר כותלנו.

בספר, אשר ייקרא שמו בישראל: 'צדיק סופית', מוגשים בפני הקורא 20 סיפורי איכות ברמה ספרותית גבוהה, שציבור הקוראים שעוקב בעניין אחר פירות עטו של שמחה פשיטיק נחשף אליה כבר בעבר. בין השיטין ניבטת השקעה מרובה בכל מילה ומילה, מחשבה מעמיקה בכל משפט, והמון רגש שנשזר בין הדמויות והעלילות.

הספר 'צדיק סופית' ייקח את הקורא במשעולי הסיפורים, ויעניק הנאה מרובה בכל דקה של קריאה. הספר מעלה קונפליקטים אנושיים ודילמות מחיי היום-יום, ומעניק להם זווית מוארת יותר, אגב עלילות מרתקות שמתפתלות להן בין הפרקים. או כמו שחקק המחבר על גב הספר: כאן כל סיפור הוא חישול ממוקד…

כתיבתו של שמחה פשיטיק מורכבת מגוונים שונים. בחלקה הוא שואב השראה מהספרות הקדומה, ובחלקה האחר הוא מצעיד את המילים קדימה, אל העתיד. בספר 'צדיק סופית' נעשה שימוש מרתק במשחקי לשון – עיין ערך שמו של הספר – ובטכניקות שונות שמעשירות את העלילות ומעוררות עניין בקורא המצוי.

ספר זה הנו תוצאה של דרישה שעלתה מקהל הקוראים הנלהב, אשר כמהו וציפו להופעתו של ספר מבית היוצר של שמחה פשיטיק. אז אם גם אתם חיכיתם לספר הזה, עכשיו הוא כאן. תקופת החגים נראית באופק הסמוך, וזהו הזמן המושלם להתענג על קריאה של ספר משובח.
אתם מוזמנים ליהנות מחוויית קריאה של הספר 'צדיק סופית' – סיפורת איכותית שעין לא ראתה ולא קראה, עדיין.

לכל הטורים של הסופר שמחה פשיטיק המתפרסמים באתר, לחצו כאן

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו