ברוך דיין האמת: הגאון רבי מאיר שיינברג זצ"ל נפטר בארה"ב מקורונה

בערב שבת הלך לעולמו הגאון רבי מאיר שיינברג זצ''ל רב קהילת 'אורח חיים' ומפוסקי המקום בשכונת פלעטבוש שבארה''ב לאחר שנדבק בנגיף הקורונה

ברוך דיין האמת: עם צאת השבת מגיעה הידיעה המרה והקשה על לכתו של הגאון רבי מאיר שיינברג זצ"ל מפוסקי שכונת פלעטבוש שבארצות הברית ורב קהילת 'אורח חיים' במקום, זאת לאחר שנדבק בנגיף הקורונה ושעות לפני שבת (שעון ארה"ב) הלך הוא לבית עולמו והוא באמצע שנות השבעים לחייו.

הגאון רבי מאיר שיינברג זצ"ל היה מחשובי הרבנים בשכונת פלעטבוש שבארצות הברית ושמו יצא לתהילה בכח תורתו ובפסקיו שקנו להם שם של כבוד בעולם ההלכה, קהילתו מנתה מאות אנשים שהסתופפו בצילו ונהנו ממנו בעיצה ותושיה.

המנוח זצ"ל היה אחיינו של מרן הגאון רבי חיים פנחס שיינברג זצ"ל ראש ישיבת 'תורה אור' בירושלים וזכה במהלך כל חיי דודו הגדול לחיבה גדולה כאשר הגרח"פ שיינברג זצ"ל סמך את ידיו עליו בכל העניינים.

ל'חדשות JDN' נודע כי במהלך ימי הפורים נדבק הגאון רבי מאיר שיינברג זצ"ל בנגיף הקורונה ההולך ומתפשט בארץ ובעולם ומצבו החמיר אט אט. בתחילת השבוע האחרון הוא הובהל לבית החולים המקומי שם הרופאים נאבקו על חייו.

שעות ספורות לפני כניסת השבת בארצות הברית השיב הגאון רבי מאיר שיינברג זצ"ל את נשמתו הטהורה ליוצרו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים שממאנים להינחם אחר לכתו של רבם הנערץ.

הותיר אחריו דורות ישרים ומבורכים אשר הולכים בדרכו. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ב.ד.ה.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו