בדרך להסגר? פעילות מוגברת של משטרת ישראל בעיר אלעד

המאבק המשטרתי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: פעילות מוגברת של משטרת ישראל בעיר אלעד ושיתוף פעולה עם הרשות המקומית ויתר רשויות ההצלה למילוי הוראות משרד הבריאות והישמעות לצו בריאות העם בנושא נגיף הקורונה

במהלך השבועות האחרונים פועלים בעיר אלעד כוחות משטרה רבים להסברה ואכיפת צו בריאות העם (קורונה) ומילוי הוראות משרד הבריאות – כך נמסר מהמשטרה. שוטרים רבים נפרסו ברחבי העיר ודואגים לשמירה על מילוי ההנחיות, שמירת מרווחים של 2 מטרים בין אדם לאדם בתוך מרכולים ובתי מרקחת והכרזה, גם ברמקולים ברחבי העיר, להישמע להנחיות ולא לצאת מהבתים אלא לצרכים חיוניים וכפי שהוגדר בהנחיות משרד הבריאות.

עוד נמסר כי "משטרת ישראל בשיתוף פעולה מלא עם נציגי הרשות המקומית לעבודה משותפת והשגת היעד של בלימת התפשטות נגיף הקורונה בעיר. ברובם, ציבור התושבים בעיר אלעד נשמע להנחיות והתושבים נשארים בבתיהם, אינם מקיימים תפילות המוניות, בתי הכנסת נסגרו ותושבים יוצאים מבתיהם רק לצרכים חיוניים וכפי שהוגדרו בהנחיות משרד הבריאות".

"משטרת ישראל, ביחד עם הרשות המקומית, תמשיך לפעול לאכיפת ביצוע ההנחיות ושמירה על ציבור התושבים בעיר למניעת התפשטות נגיף הקורונה". לסיום מופסים במשטרה כי, "משטרת ישראל תמשיך בפעילות מוגברת לאכיפת צו בריאות העם (קורונה) והוראות משרד הבריאות שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל".

מדוברות המשטרה נמסר עוד כי, "שוטרי משטרת ישראל פועלים כל הזמן על מנת לסייע למשרד הבריאות לאכוף את חוק בריאות העם וליישם את ההוראות שכל כולן נועדו רק להצלת חיים. ככלל הציבור החרדי מקפיד על ההוראות אולם לצערנו ישנם כאלה שמנסים לעקוף אותם ולסכן את עצמם ואת הציבור כולו. הכוונה לאותם אלה המארגנים מנייני תפילה בסתר בתוך הבתים בניגוד גמור להוראות החוק".

"הסברנו ואנחנו חוזרים ומסבירים מי שפועל כך מסכן את עצמו ואת האחרים ופועל בניגוד לחוק. בכוונת משטרת ישראל לאכוף ביתר שאת את האירועים מסוג זה וטוב יעשו אותם אלה העוברים על החוק ויפסיקו את הנוהג המסוכן. איש בל יופתע כאשר שוטרים יאלצו להידפק על דלתות מארגני המניינים ולאכוף את החוק. אנו חוזרים ומדגישים כי כל מטרת משטרת ישראל היא לסייע לאכוף את ההוראות מצילות החיים", לשון הודעת המשטרה.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ברחוב שמעיה בבני ברק ישנם שני מינינים של הפלג הירושלמי אחד מתקיים בנץ .נא לדווח למשטרה או לשיטור העירוני .

שונא דת שכמוך
על מוסרים נאמר
מורידים ולא מעלים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו