Hadas Parush/FLASH90

גפני: "מצפה מנתניהו לגנות באופן תקיף את ההסתה המשתוללת"

יו"ר דגל התורה: "המציאות הזאת ששדרנית בטלויזיה מסיתה בתקשורת שקרים והשמצות שלא היו ולא נבראו, ראויה לכל גינוי. הלוואי שבתל אביב, איפה שרינה מצליח גרה, יצייתו כמו שמצייתים בבני ברק"

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני בראיון ל'גלי צה"ל': "צדקתי כשאמרתי בשיחת הועידה המקצועית עם ראש הממשלה נתניהו שהסגר על העיר בני ברק ייצור סטיגמה. אני מצפה כעת מראש הממשלה לגנות באופן תקיף את ההסתה המשתוללת בתקשורת וברחובות".

עוד מיו"ר 'דגל' ח"כ גפני בגל"צ: "כל השנה אני מחכה שילדיי ונכדיי יבואו אלינו לליל הסדר, אבל אמרתי להם – השנה נהיה אני ואשתי לבד ושאף אחד לא יבוא, ואני מבקש כך מכל הציבור החרדי, שכל אחד יעשה את ליל הסדר איש איש בביתו".

גפני תקף בחריפות את רינה מצליח שהסיתה נגד המגזר החרדי: "המציאות הזאת ששדרנית בטלויזיה מסיתה בתקשורת שקרים והשמצות שלא היו ולא נבראו, ראויה לכל גינוי. הלוואי שבתל אביב, איפה שרינה מצליח גרה, יצייתו כמו שמצייתים בבני ברק".

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני אמר בראיון לרשת ב' ביום שישי כי, "אני מלווה את העיר בני ברק, את ראש העיר וההנהלה בימים האחרונים, בייעוץ וקישור לשרים ולמשרדי הממשלה. ההתנהלות שלהם מצויינת ומקצועית".

"אי אפשר לחיות בחברה אחת בלי ערבות הדדית, נושא הדיור בציבור החרדי תמיד לא היה מיושם, והתוצאה הזאת עכשיו מתפוצצת לנו בפנים. הצפיפות של התושבים החרדיים במיוחד בעיר בני ברק היא נוראה, ומכאן מקור ההדבקה. אני רוצה לומר לתושבי בני ברק, אנחנו לא שונים מכל הערים, הגבלת התנועה בתוך העיר היא רגילה כמו בשאר הארץ בהתאם להנחיות משרד הבריאות".

"אותם אנשי ציבור שמשתלחים כעת בתושבי בני ברק ובהנהלת העיר זה פוליטיקה צינית. אני מדבר מדם ליבי כי זה כואב לי, אני לא צריך להסביר לך ולמאזינים, מה המשמעות מבחינתי לסגור את בית הכנסת בו אני מתפלל עשרות שנים יום יום, ולהתפלל בבית, כמו גם בשבת האחרונה, ואז אני שומע במוצ"ש שחופי תל אביב היו מלאים באנשים. זה בושה".

על המצב הפוליטי אמר גפני כי, "אני משוחח עם רה"מ נתניהו הרבה בימים האחרונים, גם בנושא התמודדות במשבר הקורונה וגם בנושאים הפוליטים, הוא רוצה באמת להגיע לממשלת אחדות, והוא עושה הכל לשם כך. יהדות התורה זכאית ל-2 תפקידי שרים, הודעתי שאני מוותר על תפקיד שר, כדי להישאר בתפקידי כיו"ר ועדת הכספים, שם אני יכול להמשיך ולסייע לכלל האוכלוסייה כמו שעשיתי בשנים האחרונות".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
7 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אסור לשכוח שמי שהביא את הנגיף לארץ אלו המטיילים שטסים פעמיים שלוש בשנה לטייל באירופה. זה בודאי לא החרדים. אז טלו קורה

טוב מאוחר מלא כלום
אנשי ציבור חברי הכנסת תתערורו
הסתה זה הכנה לרצח!!!

איפה כל התגובות??
למה אתם לא מפרסמים??
עד שסוף סוף יש לנו (החרדים) את הזכות והמקום לומר את כל מה שיושב לנו בלב!!!
ההסתה הזאת נמאסה!

הגיע הזמן לעבור מהתגוננות להתקפה על הרשעים המסיתים על היהודים ומפיצים שקרים ושנאה כמו השטירמר בגרמניה בשנות השלושים , ולא מספיק גינוי צריך תעמולה יום יום בעתונים וברדיו ובדרך החוק לתקוף ולתקוף כי הם עושים עלילת דם בכל הזדמנות ותעמולה לא תחזור ריקם כי יש כאלה שנשפעים מהשקר שלהם וכאו"א מהם יודע כשצריך הצלה או עזרה צריך לפנות רק לחרדים כי אצל חבירים שלהם לא יקבלו מאומה -ולנו ללמוד לאיזה שפל יכולים להגיע מהלכי שתים אם אין תורה ויראת שמים

איפה הייתם לפני שבועיים כשההסתה הזאת התחילה להשתולל, למה אתם משתפים פעולה עם פזמון :החרדים הפנימו מעט מאוחר? בזמן שהת"ת וישיבות היו פתוחים אך לפי כללי משרד הבריאות, החילונים מילאו בהמוניהם פארקים וחופי ים, כשהם הפנימו אנחנו הפנמנו, ההתפרצות באחוז גבוה היא בגלל הצפיפות, תתחילו לעבוד, כתבות , חרמות תחקירים, בשביל מה אתם הנציגים שלנו?

הלכה עשו שונא ליעקב

מצפה מנתניהו…..
אני מעולם לא ציפתי מהרשע הזה גוזל לחמם של ילדי ישראל כלום

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו