דרך מקורית להעברת מסרים בנושא היגיינה לציבור החרדי

הטבעות רצפה בכניסה לרשתות המזון ובתי המרקחת

איפה כולם נמצאים? בתור לסופר להשלמת הקניות לחג. בעיריית צפת בשיתוף מפעל הפייס השיקו היום קמפיין מיוחד להעברת מסרים בנושא הקורונה באמצעות הטבעות רצפה בדיוק במקומות אלו- בכניסה לכל רשתות המזון בעיר, בתי המרקחת והבנקים. בין המסרים- שמירת מרחק 2 מטר והקפדה על ההיגיינה.

בעיריית צפת מציינים שדרך זו מצטרפת לפעולות מיוחדות שנעשו על מנת להגיע לציבור החרדי לרבות חלוקת פלאיירים מדלת לדלת, הודעות קוליות לטלפונים (מתקבל גם בטלפונים כשרים) הודעות באמצעות כרוז בשכונות וכדומה. כמו כן בעירייה השיקו יחד עם מפעל הפייס אתר חדש עם אזורי מיידע, מסלולי נדבקים, חוגים דיגיטליים בזום ומשחקים לכל המשפחה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: ״השקנו מספר פלטפורמות במהלך החודש האחרון לרבות אתר חדש בנושא הקורונה, מידעון דיגיטאלי, הודעות קוליות, שליחת sms והודעות קוליות מידי יום פעילות סביב השעון ברשת לרבות פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב וקמפיין שילוט ברחבי העיר. כעת לאחר בחינת המקומות אליהם הציבור מגיע בימים אלו הגענו למסקנה כי מדובר בסופרים ובתי מרקחת והוחלט על קמפיין הטבעות רצפה עם המסרים המרכזיים בנושא הנגיף. יחד ננצח את הקורונה״.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו