בני ברק: שלושה נערים ניפצו תחנות אוטובוס בשבת – ונעצרו • תיעוד

צילום: דוד קשת / ידיעות בני ברק

שלושה נערים נעצרו אחרי שניפצו תחנות אוטובוס בבני ברק

קבוצות נערים מטילות אימה על תושבי בני ברק, קבוצות שמשוטטים בליל שבת ברחובות העיר ומחפשות 'מטרות' שעליהן הם יוכלו להתפרע. בשבת האחרונה הם ניפצו ארבעה תחנות אוטובוס, ובמשטרה הודיעו כי לאחר חקירה הם נתפסו

המשטרה הודיעה הבוקר (שישי) כי עצרה 3 קטינים בחשד לגרימת נזק לתחנות אוטובוס בעיר בני ברק. לטענת המשטרה היא פתחה השבוע בחקירה, בעקבות תלונה שהוגשה בגין גרימת נזק לתחנות אוטובוס בעיר בני ברק במהלך סוף השבוע האחרון.

"עם קבלת התלונה פתחה המשטרה בחקירה מקיפה ואינטנסיבית, תוך שילוב אמצעים טכנולוגיים, אשר הביאו לזיהוים של מספר חשודים במעשים", טענו במשטרה. במהלך השבוע עצרה המשטרה בפעילות משולבת עם השיטור העירוני שלושה חשודים, קטינים בני 15 ו-16 תושבי בני ברק. בתום חקירתם נשלחו החשודים למעצר בית. עוד מסרו במשטרה, כי החקירה נמשכת.

כזכור, ארבע תחנות אוטובוס נופצו במהלך ליל שבת האחרונה ברחובות העיר על ידי נערים פורעים. שתי תחנות נופצו ברחוב אהרונוביץ ושתיים נוספות ברחוב ז'בוטינסקי בעיר.

בגל ההתקפות האחרון שהתרחש לפני כשנה וחצי כינס ראש העיר אברהם רובינשטיין דיון חירום בלשכתו יחד עם מפקדי המרחב, בכירי השיטור העירוני, ראשי ארגון השומרים ונציגי הקהילות כדי "להחזיר את תחושת הביטחון לתושבים ולגדוע מראש כל תופעה של אלימות עבריינית".

קציני המשטרה דיברו בפגישה בהרחבה על התוכניות המקיפות לפיהם יגבירו את הפיקוח והאכיפה בשבועות הקרובים על מנת שלא לאפשר כל אלימות או הפרת סדר, ובמהלך הדיון אף החמיא ראש העיר למשטרה ולשיטור העירוני על הפעילות, אך כאמור, התוכניות אינם מביאות לפתרון הבעיה.


צילומים: דוד קשת / ידיעות בני ברק

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו