תיעוד דרמטי ממודיעין עילית: הגנב דהר עד שבעל הרכב הוטח על הכביש • צפו

האירוע התרחש לפני 10 ימים אז עקב הנאשם אחרי הקורבן ברחובות מודיעין עילית, אז הקורבן ירד מרכבו ועמד בסמוך אליו. הנאשם שזיהה את המתרחש נכנס לרכבו של הקורבן והחל להימלט מהמקום. בסוף השבוע הגישה המשטרה כתב אישום

בסוף השבוע הגישה המשטרה כתב אישום כנגד נאשם תושב מודיעין עילית בגין עבירות גניבת רכב, חבלה במזיד, תקיפה ונהיגה פוחזת, כאשר הרקע למעשים, סכסוך עסקי בין הנאשם לקורבן.

האירוע התרחש לפני 10 ימים אז עקב הנאשם אחרי הקורבן ברחובות מודיעין עילית, כאשר הקורבן נוהג בכלי הרכב שלו מסוג רנו קנגו. בשלב מסוים ירד הקורבן מרכבו ועמד בסמוך אליו. הנאשם שזיהה את המתרחש ירד גם הוא מהרכב בו נסע יחד עם אדם נוסף, נכנס לרכבו של הקורבן והחל להימלט מהמקום.

בשלב זה הקורבן ניסה לאחוז ברכב במטרה לעצרו כשהוא נגרר. משראה הנאשם כי הקורבן מנסה לעצרו, האיץ הנאשם את מהירות נסיעתו בכדי לגרום לקורבן לעזוב את אחיזתו ברכב ולהפילו. כעבור מרחק של כ-30 מטרים נפל הקורבן לקרקע ונחבל בגופו. בנוסף, כתוצאה מנסיעתו הפרועה, פגע הנאשם ברכב נוסף שנסע בציר נסיעתו.

עם קבלת האירוע והתלונה, פתחה המשטרה בחקירה. פעילות מהירה הביאה למעצרו של החשוד במעשה אשר נחקר על מעשיו. כאמור, במהלך סוף השבוע הגישה המשטרה באמצעות יחידת התביעות כתב אישום כנגד הנאשם, בגין עבירות פריצה לרכב בכוונה לגנוב, גניבת רכב, חבלה במזיד ברכב, תקיפה הגורמת חבלה ממש ונהיגה פוחזת של רכב.

במשטרה אומרים כי הם "משקיעים את מיטב האמצעים העומדים לרשותם וימשיכו לחקור בנחישות ובמקצועיות אירועי אלימות, במטרה להעמיד עבריינים אלה לדין. המשטרה תנהג באפס סבלנות כלפי תוקפים הפוגעים בשלום הציבור".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture