פסח היסטורי • אלפים גודשים את סניפי "רויאל" ומתחדשים ממיטב הדגמים שטרם נראו בישראל

שיא של כל הזמנים בממלכת ההלבשה החסידית "רויאל" המפארת בימים אלו את טרקליני הענק עם מגוון גדול במיוחד של דוגמאות חדשות וייחודיות של בעקיטש'עס חלק ופרחוניים שטרם נראו בארץ ישראל

פסח היסטורי ברויאל: פעילות שיא בממלכת ההלבשה החסידית "רויאל" לקראת חג הפסח הקרב ובא. אלפי לקוחות, הורים לצד בני תשחורת, אברכים לצד בעלי משפחות, פוקדים בימים אלו את סניפי הרשת ברחבי הארץ ומתחדשים בבגדי יקר ותפארת, מלבושי שבת ויום טוב, מהגוון הענק והייחודי של חליפות ובעקיטש'עס חלק ופרחוניים, ממיטב הקולקציה החדשה והמלכותית מבית "רויאל".

והשנה, לאחר הגעת הסחורה החדישה על עשרות דוגמאותיה, מסתערים המונים על סניפי הרשת ומתחדשים מהמגוון המלכותי. ברשת "רויאל" מציעים ללקוחות בתקופת פסח כבכל ימות השנה את מיטב השירות ובשורת האיכות. על המדפים ממתינים לכם הדגמים החדישים ביותר של החליפות, וכן בעקיטש'עס פרחוניים שטרם נראו בישראל, ושאר פריטי ההלבשה וההנעלה, מעילית האיכות של היצרנים, בפירמה האמריקנית, בגזרות מושלמות ומהוקצעות.

ואי אפשר בלי מנה ראויה לפסח: על כל קניה של חליפה 2 חלקים, או בעקיטש'ע חלק או פרחוני, תקבלו נעליים איכותיות ויוקרתיות מאחת מהמותגים המובילים, כמו  אומן, טוניקה, סקורו. המבצע הזה תקף גם על כל קנייה של 1,200 שקל ממוצרי רויאל, אז תקבלו במתנה זוג נעליים מאחת מהמותגים המובילים כמו אקו או רוקפורט.

לקוחות רבים שביקרו בימים אלו באחד מסניפי הרשת ציינו את השירות המיוחד, האישי והמקצועי שקיבלו מאנשי הצוות המקצוענים למרות הלחץ והעומס האדיר של ערב פסח. "נכנסתי לחנות באשדוד, וכעבוד 10 דקות בלבד יצאתי מהמקום מוכן לחג כבן מלכים, לאחר שהתחדשתי ממיטב הקולקציה המלכותית עם השירות האדיב. היה שווה", מסכם בסיפוק משה, לקוח אשדודי מרוצה.

בהנהלת רשת "רויאל" אומרים כי "התרגלנו להוביל את שוק ההלבשה החסידית בכבוד וביקר. ההיערכות מבעוד מועד לקראת חג הפסח, וחידוש מלאי הרשת, באופן שלא יחסר דבר מהמבחר העשיר, מכל פריטי הלבוש המגוונים ובכל המידות, הוכיחה את עצמה. קהל לקוחותינו הנאמנים נהנה מ-38 דגמים חדישים! של חליפות ובעקיטש'עס כפי המגיע להם וכמיטב המסורת האיכותית מבית "רויאל" המובילה את שוק ההלבשה החסידית בישראל".

טרקליני "רויאל" לשירותכם:

ירושלים: רח' רבינו גרשום 1.

בני ברק: רח' הרב יעקב לנדא 4 (פינת חזו"א).

אשדוד: רח' אביי 3 פינת רבינא.

בית שמש: רח' רשב"י 17

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו