מפקד פיקוד העורף סייר בחמ"ל החירום של עיריית בני ברק

האלוף אורי גורדין שמע סקירה נרחבת מראש העיר. בסקירה הוצגה לעומק תפיסת החירום ופילוח הנתונים, ומהם לשורת הצעדים שנוקטת הרשות. מפקד פיקוד העורף: "פיקוד העורף לימינכם ונעשה יחדיו צעדים משותפים של הסברה ומודעות ציבורית"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין, סייר הבוקר (חמישי) בחמ"ל החירום של עיריית בני ברק. הביקור הינו בהזמנת העירייה, לסיקרת המוכנות העירונית וצעדי החירום שמובילה העיר לבלימת קצב התחלואה.

האלוף שמע סקירה נרחבת מראש העיר אברהם רובינשטיין, האלוף במיל' רוני נומה ומנהל החמ"ל אריק אדלר. בסקירה הוצגה לעומק תפיסת החירום ופילוח הנתונים, ומהם לשורת הצעדים שנוקטת הרשות.

ראש העיר אברהם רובינשטיין אמר בביקור כי "בני ברק צועדת עשרה צעדים קדימה בהסברה ואכיפה עיקשת לבלימת התחלואה. ההיענות של התושבים מדהימה ויחד בס"ד אנו עושים הכל לשינוי המצב ואנו בדרך הנכונה".

מפקד פיקוד העורף האלוף גורדין שיבח את המוכנות העירונית ושרשרת הפעלות. "פיקוד העורף לימינכם ונעשה יחדיו צעדים משותפים של הסברה ומודעות ציבורית. אני קורא לתושבי העיר, האחריות לבלימת התחלואה הינה בידיים של כל אחד מאיתנו ויש להמשיך ולקיים את הנחיות".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו