מודיעין עילית: חנוכת הבית למועדונית ילדים מיוחדים של 'רוגע'

במעמד רב רושם נחנכה במודיעין עילית מועדונית לילדים מיוחדים ע''י ארגון "רוגע". רבנים, אישי ציבור, ידידי 'רוגע' ומשפחות תומכות הזילו דמעה של התרגשות ואושר, עם חנוכת מועדונית נוספת שתביא אור ושמחה למשפחות הילדים המיוחדים.

המועדונית החדשה, היא אבן דרך נוספת בפרויקט 'מועדוניות החצר' של ארגון 'רוגע'. המועדוניות מוקמות ברחבי העיר, בתוככי חצרות גדולות, אותן מעמידים תושבי האיזור לרשות משפחות 'רוגע' למשך שעות הפעילות.

מועדוניות החצר הן מקור לשעות של אושר, התפתחות, התקדמות וחיוכים של שמחה עם הילד המיוחד. 'רוגע' דואגת להנגשת החצר, איבזור מתקדם ומתאים להתפתחות הילדים, ושיבוץ מתנדבות מסורות ומקצועיות שמנעימות  את שהות הילדים במועדונית ומקדמות אותם בהתפתחותם המבורכת.

הגאון רבי דניאל גולדשמידט שליט"א קבע את המזוזה בפתח המועדונית החדשה, לאחר שהקדים ובירך במילים חמות את מתנדבי הארגון, הידידים והתומכים, והעומדים בראשו: "אתם זוכים לתמוך בנשמות הכי גבוהות בעם ישראל".

לאחר מכן נשא דברים מרגשים הרב יהודה קרויס שליט"א – מייסד ויו"ר 'רוגע', ובירך את כל ידידי הארגון,  שלדבריו הם כולם "משפחה אחת גדולה של עשיה למען המשפחות וילדיהן." "כל מצוה שתיעשה כאן", הדגיש, "כל חיוך שיעלה כאן על פניהם, הוא שלכם ובזכותכם".

הרב קרויס שיתף את באי המעמד בתוכנית להתקדם, לפתוח מועדוניות נוספות, ובצורך לתמיכת ידידי הארגון בממון, בעצה ובתמיכה.

אחת האמהות מסרה מכתב נרגש, בו נכתב בין היתר: "ביום שיוסי שלנו זוכה למועדונית, כל הבית זוכה לשעות של קורת רוח מיוחדת. אני יוצאת עם שאר הילדים לבד לגינה או לפעילות אחרת, כשהם יכולים להשתחרר וליהנות, בידיעה שיוסי האהוב שלנו נמצא בידיים הכי טובות, ונהנה גם הוא במתקני המועדונית. זו ההזמנות להודות למשפחת 'רוגע' במייל שנעזרתי בה רבות, וכן להנהלת ארגון 'רוגע' שפועל ימים ולילות במסירות נפש לרווחת המשפחות המיוחדות".

ארגון 'רוגע' לילד המיוחד, שם לעצמו את מטרת העל: להיות עוגן הרוגע למשפחות הילדים המיוחדים!

ארגון 'רוגע' הוקם במודיעין עילית לפני כשנתיים בידי הרב יהודה קרויס שליט"א. משפחות רבות מספרות כי בזכות פעילותו הענפה של הארגון, המשפחה כולה חווה את ההתמודדות בצורה קלה וחיובית יותר. 'התחושה היא שאנחנו לא לבד', מספרות המשפחות.

מייסד הארגון הרב יהודה קרויס, שם לו מטרה להתמסר ולעמוד לצד המשפחות המיוחדות מתוך ניסיונו האישי. הארגון מפתח בס"ד פיתרון לכל נושא אפשרי, וכיום הארגון מסייע למאות משפחות מאזורים שונים בארץ בתחומי פעילות שונים: קבוצת מייל ארצית להורים לעזרה הדדית, התיעצות והמלצות מבעלי הניסיון. סיוע בנושאי זכויות ביטוח לאומי ורשלנות רפואית ע"י עורכי דין מהשורה הראשונה, ללא שום עמלו ורווחים. שלל תוכניות ופעילויות לקידום הילדים ולרווחת המשפחות.

בארגון מציינים הודאה עמוקה לראש העיר הרב יעקב גוטרמן שליט"א, על עמידתו לצד המשפחות המיוחדות ועל דאגתו המיוחדת לצורכי הילדים המיוחדים והמשפחות בכל ימות השנה.

5 1 הצבעה
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

כל הכבוד. אשריך הרב קרויס שליט"א

המועדוניות מצילות אותנו כל יום כל המשפחה מודה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו