צילום: דוברות כבאות והצלה

שריפה במתחם המשמש מרכז לוגיסטי של עמותת צדקה במודיעין עלית

מספר מכולות המחוברות יחד שיוצרות מעין מחסן לוגיסטי בגודל של דונם אשר בו מאוחסנים בגדים, אביזרים לבית ומוצרים נוספים של ארגון החסד, עלה באש • כוחות כיבוי פעלו במקום; ב"ה לא היו נפגעים אך נגרם נזק כבד

לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין בסיוע לוחמי אש מתחנה אזורית שומרון וכן לוחמי אש ממחוז מרכז פעלו הבוקר (חמישי) לכיבוי מתחם לוגיסטי המשמש עמותת חסד בעיר מודיעין עילית.

להב ליאור אלקריף מפקד המשמרת סיפר, "נקראנו לשריפה במבנה בעיר מודיעין עילית. משהגענו למקום זיהינו כי מדובר במספר מכולות המחוברות יחד שיוצרות מעין מחסן לוגיסטי בגודל של דונם אשר בו מאוחסנים בגדים, אביזרים לבית ומוצרים נוספים של ארגון החסד".

"במקום הייתה קרינת חום חזקה עקב מטען האש הקיים בתוך המבנים. לוחמי האש החלו בפעולות כיבוי וסריקה אחר לכודים. למקום הגיע טרקטור של עיריית מודיעין עילית המסייע לכוחות הפועלים במקום ומפנה ציוד בטרם ישרף. וכן מנוף גבהים המסייע בכיבוי השריפה מהגובה".

טפסר משנה עידו פרץ מפקד תחנה אזורית בנימין: "עם ההבנה כי מדובר במחסן של ארגון חסד המאחסן ציוד רב הזנקנו למקום כוחות רבים מתוך המחוז ומחוצה לו. לוחמי האש פעלו על מנת לתחם את השריפה ולמניעת נזק למבנים סמוכים. עם סיום פעולות הכיבוי תפתח חקירה לבדיקת נסיבות פרוץ השריפה".

הכבאים השיגו שליטה על האש. ב"ה אין נפגעים באירוע אך נגרם נזק כבד למקום.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

הסיקריקים מתקופת חורבן ביהמ"ק עשו משהו דומה, לא?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו