עשרה צלמים, חמישה אלבומים ו"אדון עולם" אחד: צודיק גרינוואלד שר וידרקר בקליפ מרהיב

החזן ובעל התפילה צודיק גרינוולד בקליפ שני ללחניו של מאיר מרטין וידרקר, לרקע נופיה הקסומים של ארץ ישראל, המתועדים לראשונה על ידי צוות צילום מקיף במיוחד • צפו

שנתיים לאחר ששחרר את קליפ 'המבדיל' ללחנו של מאיר מרטין וידרקר, חובר החזן ובעל התפילה צודיק גרינוולד בשנית למלחין הידוע ומגיש סינגל-קליפ חדש ל"אדון עולם".

בעוד הרצועה המוזיקלית כוללת הפקה מוזיקלית מושקעת בהרכב מלא, להפקת הקליפ בחר המפיק יוני צור להמחיש יותר מכל את נפלאות הבריאה המבטאות יותר מכל את מילות השיר – כשאליו מצטרפים לא פחות מ'מניין' צלמי וידיאו.

"אדון עולם" הוא לחנו ה-36 של המלחין מאיר מרטין וידרקר, מתוך פרויקט השבת הענק שלו "שבת המלכה", כאשר שלושה מתוך חמישה אלבומי הפרויקט כבר ראו אור, בביצועם של גדולי הזמר החסידי.

בפרויקט נוטלים חלק בין היתר, צודיק גרינוולד, יעקב יצחק רוזנפלד, יצחק מאיר הלפגוט, יענקלה רוטנר, בועז דוידוף, אברימי רוט, אברהם פריד, יצחק מאיר, אלי הרצליך ועוד.

על העיבוד המוזיקלי ותזמור השיר הופקד מנחם בריסטובסקי, שאף אחראי על הפסנתר והקלידים. התופים של אבי אבידני, הגיטרה של אבי סינגולדה, הגיטרה בס של אריה ברקוביץ, הסקסופון של דור אסרף, החצוצרות של עדי מאיר וחבורתו, והטרומבון של שי דגן.

להשלמת ההרמוניה הווקאלית הופקדו חברי המקהלה: ישראל ברגמן, מנחם בריסטובסקי, גיל ישראלוב ומוטי רוטלר.

הקליפ כאמור, כולל לראשונה בעולם המוזיקה מספר שיא של צלמים, ביניהם: יוני צור, דימה ירושבסקי, אלי שדה, שלום גילברט, משה זגורי, יוני פאשה, נחשון פיליפסון, יוסי וייס, יוסי בנשימול, שמעון כץ, יוסי פרלמן, יחיאל שדה, דודו שגב, אהרלה זנד ועוד.

דיגיטל והיח"צ: בחזית

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
6 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

תגיד לי אין לך כבר מה לעשות השתגעתה לגמרי
לא חבל על הכסף!!!

מפחיד ! נראה מול כיתת יורים …

נכון הוא דומה לאריה דרעי?

אהה, איזה חיזוק ב'בורא עולם…'
אתם מבינים שמתוך עשרת הצלמים, רק מצלמה אחת עבדה….

הוא באמת דומה לו!!!
2 ?

יפה מאוד מאוד אשריך!!!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו