באדיבות: עמית סגל

"נבלום את אלקין": יאיר גולן חשף לבדואים יום לפני – הנטיעות בנגב יופסקו • צפו

במהלך מפגש שקיים אמש סגן השרה יאיר גולן, ממרצ, עם מספר משפחות בדואיות - חשף גולן את מה שכולנו ראינו יום אחרי: עבודות הנטיעה של קק''ל בנגב הופסקו. גולן סיפר שאם בממשלה לא יפסיקו את העבודות - במרצ יפילו את הממשלה


באדיבות: עמית סגל

אמש (שלישי) נפגש סגן שרת הכלכלה, יאיר גולן (מרצ), עם מספר משפחות בדואיות בנגב. גולן נפגש איתם על רקע העימותים סביב נטיעות קק"ל, וטען כי מבחינה פוליטית מרצ יורו לאלקין לעצור את הנטיעות – והוא ייאלץ לעצור. דבר שאכן קרה היום והנטיעות הופסקו. כך חשף עמית סגל.

"אני אומר לכם, מבחינה פוליטית אין ממשלה בלעדינו. אלקין יתפרע? בסדר, נרגיע אותו. יש מי שירגיע אותו" אמר גולן לבדואים. גולן הוסיף כי "תזכרו, אין לו כוח בממשלה. אנחנו מחר בבוקר אומרים לו 'חביבי, אם אתה לא עוצר את הנטיעות בנגב – לא נצביע יותר'".

כאמור, דברי גולן אכן התמששו – והיום הוכרז על הפסקת העבודות של קק"ל לנטיעת עצים בנגב. סגן השרה ממרצ הוסיף ואמר: " נגיד לו שלא נצביע יותר אם הנטיעות לא יופסקו ונפיל את הממשלה. לכן אני אומר לכם – יש לכם היום כוח בממשלה כפי שלא היה לכם מעולם. בחיים לא היה לכם כזה כוח".

גולן הוסיף ואמר לבדואים כי יש להם כוח רב כיום בממשלה הנוכחית. "יש לכם מספר סיעות בקואליציה. לא רק מפלגת רע"מ, יש לכם את מרצ שתשמור על האינטרסים שלכם. אני מקווה שגם 'העבודה' תשמור על האינטרסים שלכם".

לסיום, גולן חשף יום לפני בדיוק את מה שיקרה למחרת. "אני יכול לומר לכם שהשר מאיר כהן – הוא איתכם. אני יכול לומר לכם שאלון שוסטר, מכחול לבן, הוא איתכם. הקמנו לובי חקלאי בכנסת, בלמנו את כל המהלכים של פורר וליברמן עד עכשיו. אז למה שלא נבלום את אלקין? מה הבעייה?".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
7 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

"מהרסיך ומחריביך ממך יצאו,

נו למה אתם מחכים? תמשיכו את הנטיעות!

חנפןןןןןןןןןןןןןן🤮🤮🤮

חנפן.
ביזיון.

זה פשוט מחדל שהתת אדם הזה היה סגן הרמטכ"ל, רק על זה צריך להקים ועדת חקירה, איך יכול להיות שתת אדם כזה מגיע למשרה כזו בכירה ושום נורת אזהרה לא נדלקת.
כמה אזרחים ישראלים שילמו בחייהם על הדיעות הסהרוריות שלו?
ועד חקירה דחוף על המחדל!!!

הלווווו שמיטה!!!

הדם היהודי שנשפך ע"י הרוצחים הבדואים ואחיהם הפלשתנאים וערביי ישראל נמצא על ידיו של יאיר גולן וחבריו מהשמאל, אותם ערבים רוצחים בעידודם בסוף מעוניינים לרצוח את כל עם ישראל כולל את הטפשים האלו מהשמאל.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture