מוזס נגד לונדון: את החרדים הוא רוצה לכווץ – למסתננים לתת דירה

סגן שר החינוך, מנחם אליעזר מוזס, תקף במליאת הכנסת את העיתונאי ירון לונדון. מוזס: בעוד שלונדון קורא 'לכווץ' את החרדים, הוא קורא לתת למסתננים דירה

סגן שר החינוך, מנחם אליעזר מוזס, תקף היום (ג') בחריפות את העיתנואי ירון לונדון, שפרסם מאמר הקורא 'לכווץ' את החרדים.

במליאה אמר מוזס כי "השבוע פורסם שעל אף שהכנסות המדינה מרוכשי דירות גדלו בשנה האחרונה ועלו ל-20 מיליארד שקל, עדיין, כך על פי סקר של איגוד הקבלנים, כ-80 אחוז מהצעירים לא יכולים לרכוש לעצמם דירה, ללא סיוע מההורים".

קרא עוד:

[postim]

לדברי מוזס "מחירי הדירות רק עולים, התחלות הבנייה בירידה עקב מחנק האשראי של הבנקים וחלום הדירה הפרטית רק הולך ומתרחק מהזוגות הצעירים".

כאן עבר מוזס להתקפה על לונדון: "אבל איפה שכולם כשלו, דווקא לעיתונאי בכיר בישראל שאני לא רוצה להזכיר את שמו יש פתרון דו שלבי, פשוט מאוד: בשלב הראשון יכווצו את החרדים, שמחנכים לטפילות ומטפחים עוני, בזים לשלטון העם, שונאים נשים ומנצלים אותן. (על פי מאמר שפרסם לפני כשלושה שבועות ב"ידיעות אחרונות").

מוזס הוסיף: "לאחר שהחרדים יהיו מכווצים, חצי מהבעיה כבר נפתרה. למחצית הנותרת יישאר רק להפוך למסתננים מאחת ממדינות אפריקה, שהם כידוע אינם טפילים, אינם בזים לשלטון, ממש העם המובחר. וזהו. המדינה תדאג להם לדיור – חינם!".

"במאמר שפרסם היום אותו עיתונאי תחת הכותרת 'אין לאן לגרש'", המשיך מוזס, "מונה הכתב את הבעיות שבגירוש עשרות אלפי המסתננים האפריקאים ומציע, ואני מצטט: "כיוון שכך, צריך לקלוט אותם במהירות מרבית. ללמדם עברית, ללמדם מקצועות מועילים, להקים עבורם משכנות ראויים ולהפכם לישראלים". עד כאן".

העיתונאי ירון לונדון (פלאש 90)

                                                    ירון לונדון

"כמה פשוט" אמר מוזס, והוסיף "כדי לקבל את סל ההטבות, הכולל דיור חינם, חינוך חינם, רכישת מקצוע חינם, לא צריך להתגייס לצה"ל, לא נדרש מיצוי כושר השתכרות, כלום. היותך מסתנן ושוהה בלתי חוקי, זה תנאי מספק. הרי לא מדובר בחרדים עלוקות ופרזיטים, החיים על חשבון המדינה…"

בהמשך דבריו אמר מוזס כי "עשרות אלפי זוגות צעירים, לא חרדים, כאלו ששירתו בצבא, משלמים מסים ותורמים למדינה, אינם יכולים להגיע לדירה משלהם, לא מסוגלים לרכוש לימודי מקצוע לילדיהם, נאנקים תחת עול הקיום היומיומי ומשוועים לסיוע של המדינה.

"אולם את המשאבים המוגבלים של המדינה, יקצו לטובת עשרות אלפי פליטים, הנמצאים כאן באופן בלתי חוקי, שיקבלו דיור וחינוך חינם. וכפי שהוא כותב: "כך פעלנו כאשר הגיעו לכאן מאות אלפי מהגרים לא יהודיים ממוצא אירופי, וכך נוכל לעשות גם עבור מי שצבע עורם שונה".

לסיום אמר מוזס כי "לפני שאתכווץ ואעלם, עצה אחרונה שלי לזוגות הצעירים: רוצים דירה – תהגרו מאריתריאה!

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

למה מביאים את פרצופם של רשעים זה מטמא את הנפש

ישראלזון תבין
רוצים להראות איך הוא מדגים שהוא מכווץ את החרדים
אח"כ הוא ישטוף את הידים המגואלות בדם

מוזס כל מילה פנינה.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו