הקהילה היהודית באבל: בתו של מנהל בית הספר אוצר התורה נרצחה

בפיגוע הרצחני בכניסה לבית הספר אוצר התורה בעיר טולוז שבדרום צרפת, נהרגה מרים חנה, בתו של מנהל בית הספר האהוב הרב יעקב מונסונגו. כך מדווח איש מהקהילה ל-JDN

בפיגוע הרצחני שאירע הבוקר (ב') בכניסה לבית הספר אוצר התורה בעיר טולוז שבדרום צרפת, נהרגה מרים חנה (8), בתו של מנהל בית הספר האהוב הרב יעקב מונסונגו. כך מדווח איש מהקהילה ל-JDN.

"השמות כבר פורסמו בתקשורת המקומית", אומר איש הקשר בשיחה מטולוז, "בין אלו שנרצחו יש אברך בעל אזרחות צרפתית, הרב יונתן סנדלר – שהגיע לפני כמה חודשים לקהילה כדי לחזק את הכולל דרך הקרן של וולפסון – שנרצח יחד עם בתו ילדיו, בני 6 ו-3 וחצי".

יצוין כי הילדים שנרצחו לא לומדים בבית הספר אוצר התורה. הם המתינו בתחנת האוטובוס הסמוכה לבית הספר, כדי שההסעה תיקח אותם ל"גן רש"י".

עוד באתר:

[postim]

"הקהילה כולה בהלם. מנהל בית הספר הרב יעקב מונסונגו הוא איש יקר מאוד, נעים הליכות, כולם כאן אוהבים אותו. בתו, מרים חנה, ילדה בת 8 חיננית וחכמה מאוד, לא ניתן לעכל שהיא נהרגה בצורה כל כך טרגית.

"לפי מה שאנחנו שומעים פה, נשיא הקהילה ז'אן פול אמויאל, בדרכו למקום. גם נשיא המדינה והרב הראשי. העולם היהודי באבל ולא רק הקהילה המקומית. צריך להתחזק ולהתפלל, שנשמע בשורות טובות ולא נדע עוד צער".

בתמונה: הרב יעקב מונסונגו, מנהל בית הספר אוצר התורה – טולוז
(צילום מסך: ozarhatorahtoulouse.free.fr)

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

זה לא נשיא הקהילה
אלא נשיא כל מסודות אוצר התורה בצרפת

הרה"ג ז'ון פוול אמויאל שליט"א

אני מחפש את הכותובות על הפיגוע בצפת וזה לא נמצא בשום קטגוריה לא "בעולם החרדי" ולא "בעולם" ולא "בארץ" תיבדקו את זה כי נראה לי משהוא השתבש באתר

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו