מסתערבים נתקלו באש צלפים בג'נין: ארבעה מחבלים נהרגו • צפו

מספר מחבלים נהרגו וכמה נוספים נפצעו במהלך חילופי אש בין כוח מג"ב שהגיע לעצור חשוד בטרור ונתקל ב"אש כבדה" בג'נין. בחסדי ה', בקרב הלוחמים הישראלים לא היו נפגעים. זו תקרית הירי השנייה מול מחבלים בעיר תוך שבועיים

תקרית חריגה בפעילות מעצר של מסתערבים בג'נין: מספר מחבלים נהרגו וכמה נוספים נפצעו במהלך חילופי אש שהתרחשו לפנות בוקר (בין ראשון לשני) בין כוחות הביטחון לבין מחבלים בג'נין. בחסדי ה', בקרב הלוחמים הישראלים לא היו נפגעים.

בהודעה שפורסמה הבוקר מטעם מג"ב נמסר כי הלילה פעלו לוחמי ימ"ס ומג"ב למעצר מבוקש בפעילות טרור, בלב מחנה הפליטים ג'נין שבחטיבה המרחבית מנשה. במהלך הפעילות נפתחה אש כבדה על הכח מטווחים קצרים ועל ידי מספר רב של מחבלים. כוחות המסתערבים של מג"ב השיבו באש לעבר המחבלים וניטרלו אותם.


‏הפלסטינים מפרסמים צילומי מצלמת אבטחה מכניסת הכוחות לאחד הבתים במחנה הפליטים בג׳נין לפנות בוקר
לפי דיווחים פלסטינים חמישה מחבלים נפגעו. בעקבות התקרית הוכרזה הבוקר שביתה כללית בג'נין. בידי צה"ל ארבע מגופות המחבלים שנהרגו בחילופי האש. בצבא אמרו כי כוח של מסתערבים אשר היה בסיום מבצע מעצרים נתקל באש מדויקת שנורתה מכמה מוקדים במקביל, על ידי מספר גדול של מחבלים. בין המחבלים שירו היו גם צלפים.

מדובר בתקרית שנייה בג'נין תוך שבועיים. בתחילת החודש נתקלו לוחמי ימ"מ וצה"ל בירי כבד ובהשלכת מטעני חבלה מצד פלסטינים. הלוחמים נטרלו כמה מהם. ההיתקלות התרחשה בזמן שהכוח נכנס לעיר הפלסטינית לצורך ביצוע מעצרים.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture