הבריחה מהכלא: שמחה בג'נין – ארגוני הטרור מברכים • צפו

אחיו של זכריה זביידי: "הופתענו, זה לא היה צפוי. כמובן שיש שמחה אצל המשפחה" • בג'נין ירו יריות שמחה באוויר ויצאו בשיירות לרחובות • הג'יהאד האסלאמי חשף את זהות המחבל שהוביל את מבצע הבריחה: "פעולת גבורה גדולה"

אחד המחבלים שנמלטו מהכלא הוא מחמוד עבדאללה עלי עארדה מג'נין. דובר ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי ברצועת עזה מסר כי הוא היה מפקד מבצע הבריחה מכלא גלבוע, יחד עם 5 מחבלים נוספים.

בחמאס בירכו על הבריחה וקראו לה "פעולה אמירה". בג'יהאד האיסלאמי הגיבו כי מדובר ב"פעולת גבורה גדולה". על עארדה אמר כי הוא "הצליח להוביל את האסירים לחופש".

בינתיים בג'נין, מקום מגורי חלק מהמחבלים שנמלטו מהכלא והמקום עליו חשדו כי לשם נמלטו המחבלים, פתחו הבוקר עם הישמע דבר הבריחה ביריות שמחה באוויר. בנוסף, יצאו לחגוג בשיירות ברחובות.

יחיא, אחיו הצעיר של זכריה זביידי, אמר לכאן חדשות: "אנחנו עוקבים אחרי החדשות. הופתענו, זה לא היה צפוי", טען אחיו של המחבל, תוך שהוא מוסיף כי "כמובן שיש שמחה אצל המשפחה".

לטענתו, "הוא כמובן לא יצר קשר ואין לנו הערכה לאן פניהם". עוד סיפר בראיון ל'כאן חדשות': "פעם אחרונה שראיתי אותו היה לפני שנתיים – כי בקורונה מנעו מאיתנו ביקורים".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

המשטרה מנסה לתפוס את האסירים שברחו מהכלא לפני שבנט יגיע אליהם ויכניס אותם לקואליציה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture