הצטרפו • 5,000 ₪ פרס ראשון בתחרות כתיבת חידושי תורה

מערכת "שיתופתא" הכריזה על תחרות כתיבת חידושי תורה בענייני פסח. הזוכים בשלושת המקומות הראשונים יקבלו אלפי שקלים!

מערכת "שיתופתא", המאגר המקוון לשיתוף חידושי תורה שכתבתם, מכריזה על תחרות ייחודית על כתיבת חידושי תורה, הנושאת פרסים של אלפי שקלים למקומות הראשונים.

המקום הראשון יקבל 5,000 ₪, המקום השני 3,000 ₪ והמקום השלישי יזכה ב-1,000 ₪.

אז מה צריך לעשות? ובכן, כותבים חידושי תורה בענייני פסח – מה שיכול לכלול חידושי תורה, סיכומים, פירושים וביאורים על מסכת פסחים, הלכות פסח מהשולחן ערוך והמשנ"ב, חידושים וביאורים על הגדה של פסח או על סיפור יציאת מצרים – נכנסים לשיתופתא, נרשמים ומעלים את חידושי התורה שלכם במיקום המתאים באתר – וזהו, יכולים לזכות באלפי שקלים!

החידושים יופיעו כמובן באתר "שיתופתא", תוכלו לקבל עליהם תגובות מהגולשים, לשמוע מחמאות, וגם לקרוא חידושים נוספים שייכתבו על החידוש שלכם.

הירשמו ופרסמו >>

מהו מאגר "שיתופתא"? ובכן, מאגר שיתופתא הינו פלטפורמה מקוונת לפרסום חידושי תורה. כל מחדש יכול לכתוב במאגר את חידושיו על הסדר, וכל לומד יכול להיכנס לקרוא וללמוד אותם, להגיב ואולי גם להוסיף חידוש משלו על הדברים. שיתופתא מהווה מערכת לפרסום מהיר של חידושי תורה, סיכומים ופירושים, כך שמי שמחדש חידושים וביאורים, אינו צריך להמתין עד להוצאה לאור של ספר מחידושיו, ויכול כבר כעת לפרסם את חידושי התורה במאגר, המתפרסמים לעין כל. מאגר החידושים "שיתופתא" מכיל את ספרי היסוד עם צורת הדף המקורית ואוצר מפרשים על הסדר. מצד ימין מוצגים המפרשים על הסדר הקשורים לקטע, ומצד שמאל מוצגים כל החידושים הקשרים לקטע זה. כבר כעת רשומים אלפי אנשים ל"שיתופתא", ומספרי הלומדים והמחדשים עולים מיום ליום, להגדיר תורה ולהאדירה.

את "שיתופתא" ייסד מכון "חכמת התורה", שקם במטרה לתת מענה לאתגרי מהפכת המידע של הדור האחרון, והקים מאגרי ידע ייחודיים – וכשרים. מאגר המידע המפורסם 'המכלול', המאגר האנציקלופדי המסונן של היהדות החרדית, הוא אחת מיוזמות המכון. מדי חודש מעל ל-500,000 גולשים צורכים מידע עדכני נקי ומסונן באמצעות "המכלול", וניצולים משימוש באנציקלופדיה החילונית הקיימת ברשת, המלאה בכפירה ופריצות.

כעת, כאמור, מכריזים ב"שיתופתא" על תחרות כתיבת חידושי תורה. כתבתם? בואו לעשות מזה כסף! שלחו את חידוש התורה או הביאור שכתבתם, תזכו לראות אותו עולה למאגר "שיתופתא" ומהנה את הלומדים – ואולי גם תזכו באלפי שקלים!

הירשמו ופרסמו >>

הרב יוסף קמינר, ראש מכון "חכמת התורה", אומר: "את 'שיתופתא' הקמנו כדי שכל אחד יוכל לפרסם את חידושי התורה שלו, ולא להשאירם בידו בלבד. לכל אחד יש מקום בתורה, ומקום לחדש חידושי תורה, ועבור עמלי התורה ומחדשי החידושים בנינו את הפלטפורמה הזאת, במטרה לרתום את הכלים האלו – עבור העולם שלנו, עולם התורה. אני מזמין אתכם להשתתף בתחרות, לשלוח את החידושים שלכם, ואולי גם לזכות. בהצלחה!"

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מייזם מהפכני!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו