עולם החינוך וההדרכה מתרגש: 'יסודות' – גיליון תקופתי ראשון מבית היוצר של מרכז 'פלא יועץ'

ראה זה חדש! בסימן 'והגדת לבנך' לקראת חג הפסח, עולם החינוך וההדרכה מתרגש ומברך בהתלהבות על ההפקה המושקעת של הגיליון הייחודי 'יסודות' שיצא לאור בתפוצה נרחבת, מטעם מרכז 'פלא יועץ' העומד בנשיאותו של הגאון הרב דוד לוי שליט"א

ראה זה חדש! בסימן 'והגדת לבנך' לקראת חג הפסח, עולם החינוך וההדרכה מתרגש ומברך בהתלהבות על ההפקה המושקעת של הגיליון הייחודי 'יסודות' שיצא לאור בתפוצה נרחבת, מטעם מרכז 'פלא יועץ' העומד בנשיאותו של הגאון הרב דוד לוי שליט"א.
הגיליון רב התוכן והאיכות, עבר נפה אחר נפה, כמיטב המסורת של מרכז 'פלא יועץ', על דרך ישראל סבא, ומביא את דבריהם והדרכותיהם של גדולי הרבנים בתחומי החינוך ובניין הבית, ביניהם, הגאון הרב דוד לוי שליט"א, הרה"ג נחום דיאמנט שליט"א, הרה"ג משה בויאר שליט"א ועוד.
בין תכני הגיליון ניתן למצוא פסיפס עשיר ומגוון של חומרי חינוך והדרכה יקרי ערך, בהרחבה ובטוב טעם, תוך הצבת זרקור על נושאים שבשעה הבוערים בציבור הרחב, כמו סערת הקורונה והשלכותיה, השפעות השעה על החינוך ומגמות חיצוניות המאיימות על שלמות הבית ויסודות חשובים ממסורת אבותינו ורבותינו במסילת הדורות, המעניקים משמעות עמוקה לעניינו של יום 'והגדת לבנך'.
מהמדורים המעניינים, כשו"ת מיוחד ביסודות החינוך ובניין הבית, שיחת חג מיוחדת מעניינא דיומא ותובנות עשירות, לצד סיפורים משולחן המערכת וסקירת הפעילות האחרונה, מתקבלת תמונה רבת אנפין של הדרכה וחינוך מתוך הבנה מקצועית בתחומי הנפש בכל היבטי החיים, היוצאת דבר יום ביומו מתוך מרכז 'פלא יועץ', שהוקם בהכוונת גדולי ישראל שליט"א.
מרכז 'פלא יועץ' ששם לו למטרה להפיץ את תכני החינוך ובניין הבית, במקביל למתן ליווי וטיפול בתחומים אלה, זוכה לברך על המוגמר, אחרי השקעה נרחבת שהתפרסה על מספר חודשים בליקוט ועיבוד החומר, הגהה חוזרת ונשנית, כדי לספק את הצמאון הגדול בציבור הרחב.

לקבלת הגיליון לחץ כאן

הפקת הגיליון 'יסודות' מגיעה אחרי שנה של תפוצת עלון חינוך ייחודי בדואר האלקטרוני, שהגיעה לכדי עשרות אלפי מנויים וזוכה לחשיפה עצומה בקרב אנשי חינוך, הורים ומחנכים.
התגובות הנלהבות שהתקבלו מהציבור הרחב, גילו את מימדי הצמאון הזקוקים למענה מבאר מים חיים במסילת אבותינו והביאו אל ההפקה הנוכחית, שתרתק את הקורא מן העמוד הראשון עד לאחרון.
זה הזמן להירשם למערכת התפוצה בדואר האלקטרוני ולקבל את העלון החודשי, אשר יזכה אתכם בקבלת הגיליון התקופתי היוקרתי ישירות למייל, חינם אין כסף.
השאיפה היא – אומרים במרכז 'פלא יועץ' – להגביר את הפעילות, במטרה לספק מענה נרחב יותר לכלל הציבור הרחב, ובעיקר הגברת המודעות החינוכית והערכית ביסודות החינוך ובניין הבית, אשר ימנעו את הבעיות הצפויות, בעקבות ידיעת עניינם ולימוד חשיבותם לכל בית בימינו.

לקבלת הגיליון לחץ כאן

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו