הסריקה החכמה שתחסוך לך הרבה כאב ראש

רוצים להוציא ספר חדש לאור? תסרקו את הכתבה ותעשו את זה הרבה יותר מהר...

כמה זמן לוקח להוציא ספר? תלוי אם אתם גוף רציני וגדול או שאתם לקוח פרטי, לגוף גדול יש צוות של קלדניות, מגיהים ועורכים, צוות ענק שכל כולו בנוי כדי להוציא את הספר במהירות האפשרית.

לבן אדם פרטי לעומת זאת, יוציאו את הנשמה עד שהספר שלו יהיה מוכן, למי יש זמן להתעסק עם ספר בודד שבקושי מכניס משהו, מי כבר מדבר על כך שיש אלפי ספרים שיוצאים לאור מדי חודש וכולם נופלים בין הכסאות.

הרב משה ברנדסדופר מוותיקי המוציאים לאור החליט שלא עוד.

הרב ברנסדופר השקיע ימים כלילות עד שהגיע לתוצאות, מתוך אמונה במוצר הוא השקיע הון רב בשדרוג התוכנה ע"י אנשי מקצוע בכירים. ואכן ההשקעה נתנה פרי, ובס"ד הצליח תוך זמן קצר להגיע לפריצת דרך של ממש וביצועי התוכנה הגיעו לרמה מושלמת, עם סריקה באיכות מדהימה בכל קנה מידה תוך הבנה בניואנסים המיוחדים של עולם הספר היהודי, כאשר הניסיון העשיר של סריקת רבבות עמודים ועשרות מילוני תווים, עם ההשקעה הגדולה בזמן ובפיתוח, מביאה אותנו לסריקה והמרה ברמת דיוק אשר אין לה אח ורע.

הפיתוח המיוחד שעליו עמל הרב ברנסדופר – ועד היום ישנם בודדים בעולם שיודעים את הסוד המיוחד – הפך את תוכנת הסריקה החכמה לתלמיד חכם של ממש, התוכנה יודעת לזהות את הניואנסים המיוחדים של אוצר הספרים היהודי, היא יודעת להבדיל בין עברית תקנית ללשון הקודש ולהפוך את התמונה של הרמב"ם מדפוס ראשון לטקסט חי וברור כמעט ללא שגיאות.

כך דברים שבעבר לקחו חודשים רבים בעבודה מאומצת של תיקוני שגיאות לוקחים היום מספר ימים, עם יכולות מיוחדת להמיר את הטקסט ולשמור את צורת העמוד המקורית!

במכון תוצאות עומדים לרשותכם 12 אנשי צוות, תלמידי חכמים מומחים ומהירים במלאכתם שמלווים את הלקוח ביד אמן לאורך כל התהליך, הם עמודים על הסריקה ומוודאים שהיא נעשית כתיקנה ללא שגיאות, מגיהים ועוברים על החומר שוב ושוב, עד לתוצאה הסופית והמושלמת והמעבר לשלב העימוד והוצאה לאור.

אם גם לכם יש ספר שאותו רציתם לערוך, אם חלמתם להוציא מחדש ספר מספרי הראשונים והאחרונים עם ההגהות שלכם, אנחנו יכולים לעשות את זה בשבילכם בסריקה אחת, לחצו כאן כדי לדעת יותר.

 

 

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו