שר הדתות סייר במכון דורות העוזר לזוגות חשוכי ילדים

שר הדתות יעקב אביטן סייר היום במכון דורות העוזר לזוגות חשוכי ילדים, וסיפר על השנים הקשות שעבר בדרך לזרע של קיימא. בסיור השתתפו גם הרב ניסים בוסו, חתנו של הבבא חאקי זצ"ל, ראש המטה הרב אשר מדינה, והרב יעקב זכריהו, יועץ השר וחבר מועצת העיר בני ברק, ורבני המכון

שר הדתות יעקב אביטן סייר היום (רביעי) במכון דורות העוזר לזוגות חשוכי ילדים, וסיפר על השנים הקשות שעבר בדרך לזרע של קיימא. בסיור השתתפו גם הרב ניסים בוסו, חתנו של הבבא חאקי זצ"ל, ראש המטה הרב אשר מדינה, והרב יעקב זכריהו, יועץ השר וחבר מועצת העיר בני ברק, ורבני המכון.

שר הדתות אמר: "אני שמח ונרגש מאוד להיות בבית של מכון דורות. את המכון אני מכיר כמעט מיום הפתיחה שלו, בנשיאות הרב ציון רב העיר אור יהודה, ויפה כוח הבן מכוח האב, בראשות בנו הרב איתי כהן, שידיו רב לו בעולם הפוריות. כאחד שחווה את זה, שהיה נצרך לפני 20 שנה למכון כזה ושירותים כאלו והיה זקוק להם, המלאכה שלכם היא מלאכת קודש, המכון חיוני וחשוב לעם ישראל, מלאכה חשובה שאנחנו מוקירים ומעריכים אותה, וצריכים בית כזה נפלא, אני מודה לכם שהקמתם בית כזה, אין לי ספק שתדעו לכוון את הדברים ולקיים את הציווי החשוב של 'לא תוהו בראה לשבת יצרה'. שכולם יזכו לזרע של קיימא. בשם מאות המשפחות שקשה להם אני אומר לכם תודה".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו