שר החקלאות סייר במכון 'דורות': "הקמתם מפעל חסד אמיתי"

השר אלון שוסטר: "בימים של פילוג קשה בעם, אני שמח תמיד לבקר חברים ממגזרים אחרים. הרב ציון כהן ובנו הקימו מפעל אמיתי של חסד, של מתן חיים, המבוסס על הידע הרפואי והמדעי הכי מתקדם בתחום. ישר כוח"

שר החקלאות ח"כ אלון שוסטר סייר השבוע במכון 'דורות' בבני ברק, העוזר לזוגות חשוכי ילדים. את הסיור פתח רבה של אור יהודה ומייסד המכון הגאון הרב ציון כהן אשר שיתף שחווה בעצמו את הקושי כזוג חשוכי ילדים במשך כ- 11 שנים לאחר לידת בנם הבכור, וסוגר לדבריו מעגל יום יום בעזרה שהמכון מעניק. לאחר מכן, נשא ראש המכון הרב איתי כהן הרצאה רפואית מקצועית בתחום חשוכי הילדים.

השר אלון שוסטר:" התרשמתי שיש כאן ידע בינתחומי ויחס אישי שמסתכל קודם כל על הבן אדם. מלאכה טכנית מדעית שנוגעת בלב הנפש האנושית, להיות הורה, לייצר את שרשרת הדורות, בהיבט הלאומי המדינתי, אבל אני חושב שבראש לאדם ולזוג שבאו בברית נישואין ורוצים בית שיתחדש וימשיך עד קץ הדורות. אני רוצה להודות לכם על הלב הענק. מתוך הניסיון הלא פשוט שעברתם החלטתם להעניק לציבור כולו את השירות הזה שיש בו קודם כל לב ואח"כ מוח".

בתום הסיור, צייץ השר בחשבון הטוויטר שלו:" בימים של פילוג קשה בעם, אני שמח תמיד לבקר חברים ממגזרים אחרים. הרב ציון כהן ובנו הקימו מפעל אמיתי של חסד, של מתן חיים, המבוסס על הידע הרפואי והמדעי הכי מתקדם בתחום. ישר כוח", חתם השר.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו