צילום: דוברות צוות הצלה

טרגדיה בשכונת מוסררה בי-ם: ילד בן 13 נספה למוות בשריפה שהתפתחה בדירה

אסון כבד התרחש הלילה בשכונה חרדית בירושלים, לאחר שילד בן 13 נפטר בשריפה שפרצה בבניין מגוריו. הילד נלכד בביתו לאחר ששאף עשן רב, וכוחות ההצלה שחילצו אותו נאלצו לקבוע את מותו במקום. אביו נפצע באופן קל


צילום: דוברות צוות הצלה

הלילה (שלישי) פרצה שריפה בבניין מגורים בבירה ירושלים. השריפה פרצה בשכונה החרדית מוסררה, ועדיין לא ידוע מה גרם לה לפרוץ. כוחות ההצלה והכיבוי שהוזנקו למקום עם קבלת הדיווח על השריפה, עודכנו כי ישנו ילד כבן 13 שלכוד בשריפה בבניין.

הילד היה בקומה הרביעית, שהיא גם הקומה האחרונה בבניין המגורים בו פרצה השריפה. ארבעה צוותי כיבוי והצלה הגיעו למקום והחלו בניסיונות חילוץ, אלא שלאחר שחולץ נאלצו מוותי הרפואה לקבוע את מותו מקום.

שלוימי היימליך ודודי רייכמן מתנדבי 'צוות הצלה' העניקו סיוע רפואי ראשוני לגבר שנפגע משאיפת עשן ומצבו מוגדר קל ויציב. אמבולנס מד"א פינה אותו להמשך טיפול רפואי בביה"ח.

רייכמן מוסיף: "הגענו לשריפה שפרצה בדירה בבניין מגורים בן 4 קומות, סייענו באיתור וחילוץ של לכודים וכן הענקנו סיוע רפואי לבעל הדירה בו פרצה השריפה. לצערינו הרב, לאחר סריקות – אותר כאמור ילד כשהוא ללא רוח חיים".

מדוברות מד"א נמסר: התקבל דיווח במוקד במרחב ירושלים על שריפה בדירה בבניין מגורים ברחוב דניאל בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של נער כבן 13 ומעניקים טיפול רפואי לגבר בן 49 במצב קל לאחר ששאף עשן.

"במרכז השליטה המחוזי נתקבלה לפני זמן קצר קריאה על שריפת מבנה בדירה בקומה הרביעית בבניין בן ארבע קומות ברחוב דניאל 16 שבשכונת מוסררה בירושלים. ארבעה צוותים פועלים במקום", נמסר מטעם דוברות כבאות והצלה.

המשפחה איבדה את הילד בצורה טראגית ומזעזעת וגם נזק כבד נגרם לבית המשפחה – לחצו כאן 

פראמדיק מד"א אורן בריל סיפר: "כשהגענו לרחוב ראינו את האש והעשן עולים מדירה בקומה האחרונה של בניין המגורים. לאחר שפעולות הכיבוי הסתיימו נכנסו לדירה וראינו את הנער שהיה מחוסר הכרה. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. גבר בן 49 שנפגע באורח קל משאיפת עשן טופל בחמצן במקום ופונה במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים".


צילום: דוברות צוות הצלה

בכבאות והצלה עדכנו על ההרוג. "במהלך עבודתם חילצו לכוד ומסרו אותו לגורמי רפואה שפעלו במקום. אלה נאלצו לקבוע את מותו. הושגה שליטה באירוע, אדם אחד איבד את חייו, נזק כבד נגרם לרכוש", הוסיפו.

מדוברות המשטרה נמסר: "כוחות משטרה הוזעקו בשעה האחרונה אל בניין מגורים ברחוב דניאל בירושלים בעקבות שריפה שפרצה בדירה בקומה רביעית. כוחות המשטרה שהגיעו למקום פעלו לסגירת זירה ובמהלך פעולות הכיבוי במקום, חולץ ילד כבן 13 שהועבר לטיפול גורמי הרפואה בזירה והם נאלצו לקבוע את מותו".

"בנוסף, ישנו נפגע נוסף ככל הנראה כתוצאה משאיפת עשן והוא מפונה להמשך טיפול רפואי במצב קל (עפ"י גורמי רפואה). חוקרי משטרת מחוז ירושלים ומעבדת הזיהוי הפלילי בדרכם לזירה לטובת חקירת המקרה", נמסר לסיום.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture