המכרז בבית שמש: התעניינות שיא בקרב חברות התח"צ

התעניינות שיא בין חברות התחבורה על המכרז החדש של בית שמש. סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג: "המכרז החדש יעניק לתושבי בית שמש רמה גבוהה של תחבורה ציבורית עם זמינות גבוהה ותוספת קווים שיחברו בין השכונות השונות בעיר"

מרכז התחבורה הגדול של בית שמש יצא לפני כחודש ימים ע"י משרד התחבורה, מדובר באחד המכרזים הגדולים ביותר שהיו בשנים האחרונות בארץ, שכן המכרז לא מתייחס רק לגבולות הנוכחיים של בית שמש, אלא גם לתנופת הבניה של העיר, ולכך שתוך כ-5 שנים בית שמש תכפיל את עצמה ותגיע לרבע מיליון תושבים.

המכרז הגדול שבשל היקפו הוא גם חולק ל-2 מכרזים נפרדים, מכרז לתחבורה הפנימית בעיר, ומכרז לקווי התחבורה מחוץ לעיר, והחברות שיזכו במכרז לא יוכלו לזכות בו זמנית בשני המכרזים אלא רק באחד מהם, וזאת מתוך מטרה שבשעות לחץ החברות שיזכו יוכלו לתגבר האחת את השנייה.

ביזנעס שימושי

סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג שצבר מאות שעות בהכנת המכרז מול הצוות המקצועי של משרד התחבורה, אומר כי הוא נפעם לגלות את התעניינות הרבה של חברות התחבורה השונות במכרז של בית שמש, חברות רבות כבר רכשו את ספרי המכרז ממשרד התחבורה, וחוברות נוספות מגיעות במיוחד לבית שמש בכדי ללמוד מקרוב את הצרכים המיוחדים של בית שמש, תנאי השטח והרכבי האוכלוסייה.

"המכרז של בית שמש", אומר גרינברג, "הוא אחד המכרזים הגדולים בארץ, במשרד התחבורה השקיעו בו רבות בכדי שיקיף את כל שכונות העיר תוך ירידה לפרטים. לכן מרנין את הלב לראות כי חברות תחבורה מובילות מתעניינות במכרז, וכולנו כמובן מקווים שיזכו במכרז חברות תחבורה טובות שיצעידו את רמת השירות בבית שמש לרמות גבוהות, אחר ובית שמש היא אחת מהערים שיש בה אחוז משמעותי ביותר של צרכני תחבורה ציבורית".

המכרז כאמור נפתח לפני כחודש, ולפי התקנות ניתן עדיין להגיש הצעות למכרז, המכרז ייסגר בחודש ניסן כאשר לאחר מועד זה לא ניתן יהיה יותר להגיש הצעות. לפי המסתמן לאחר חג הפסח התושבים כבר יוכלו לדעת מי הן שתי החברות שיזכו להיות מפעילי התחבורה החדש של העיר בית שמש ל 10 שנים הבאות, כאשר למעשה הזכייה היא ל-6 שנים עם אופציית הערכה ל3 שנים ו-3 שנים נוספות. באופציה משתמשים לפי שביעות הרצון מפעילות החברה ועמידה ביעדים של משרד התחבורה.

"המכרז ישפר משמעותית את התח"צ בעיר באופן שלא הכירו בעיר עד היום", אומר סגן ראש העיר שמואל גרינברג, "אם זכייתם של המפעילים החדשים והתחלת ההפעלה נזכה לעידן חדש בבית שמש של תחבורה ברמה ובזמינות שלא הכרנו עד היום, ואני שמח שהייתה לי הזכות להיות מעורב בהכנת המכרז עם משרד התחבורה במשך למעלה משנתיים, והכנסנו לתוך המכרז נושאים חשובים ביותר לציבור התושבים".

מקור: http://bizzness.net/

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

'מכרז' התחבורה הגדול של בית שמש ולא 'מרכז', נא לתקן

למי שלא יודע המכרז בבית שמש מכור מראש לחברה הכי דפוקה בארץ שזה חברת "סופרבוז" או "סופרסוס", חברה שמתעללת בנוסעים שלה כל יום ומתנהגת בזילזול, מדלגת באופן קבוע על נסיעות, אבל עכשיו התקוה שלנו שלפחות מכרז אחד יצא מהידיים שלהם
בתקוה שחברת "סופרבוס תפשוט רגל בקרוב.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו