מצוקת הדיור בניו יורק: אלפים התכנסו לוועידה בויליאמסבורג

היסטוריה בוילאמסבורג: אלפים התכנסו ל״וועידת מצוקת הדיור״ שנערך ע״י הארגון ״קרן עזר״. ביום א׳ השבוע התכנסו אלפי תושבי וויליאמסבורג לוועידה ראשונה מסוגה, לדון על מצוקת הדיור ולמצוא פתרונות ממשיות, ותחליפים הולמים איפה לגור

הכינוס נתבקש כבר מזמן, לאור התגברות המצוקה ובפרט שבשנתיים שלש אחרונות כבר עזבו מאות אברכים את העיר למגורים חדשים דוגמות הישובים בבלומינבורג, לייקוואד, ג׳רסי סיטי ועוד, לאור זאת החליטו בארגון ״קרן עזר״ שעוזרת בדרך כלל למשפחות במצוקה כלכלית להעמידם על הרגליים, לצאת עם הוועידה וליתן הזדמנות לתושבי וויליאמסבורג להכיר מקרוב את האפציות שיש בידם לעזוב את העיר.

הפקת הערב נפקד בידי העסקן הסאטמראי ר׳ יואל פריד בעל משרד היח״צ ופרסום ״פרידקא מידיה״ שהצליח להביא תחת קורת גג אחת הנציגים של כל הישובים החדשים, בנקאי משכנתאות, סוכני נדל״ן, ובזה לעזור למאות אברכים לעשות את הצעד הנכון ולמצוא דירה נאה וסביבה מכובדת שמתאמת לצרכיהם.

הצלחת האירוע היה למעשה מן המשוער, למרות שזה היה פעם ראשונה, הגיעו אלפים להשתתף לראות ולהיפגש, ולשמוע אל הפאנלים המרתקים עם כל מיני נושאי ונותנים בנידון.

כפי שמסביר לנו נציג אחד הישובים החדשים ״בתחילה היינו סקפטיים באשר להצלחת הערב, סוף סוף מי שרוצה להעביר דירה כבר התקשר בעבר. אבל בסוף הלילה יצאנו עם מאות אפליקציות חדשות של משפחות שכל כך מעוניינים לעשות את הצעד הנכון, הם פשוט לא ידעו לאן לפנות ולמי להציג את כל השאלות שעמדו בפניהם כמו עניני הקהילה, הילדים במוסדות, מתחמי קניות באזור וכו׳״

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

let me know about a email blast

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו