צילום: דוברות זק״א

אסון קשה במהלך הלילה: בנו של הרב נהרג בתאונת אופנוע

תאונה קטלנית התרחשה לאחר חצות הלילה במעורבות אופנוע ומשאית, שהובילה למותו של צערי חרדי בן 21. "מצאנו את רוכב האופנוע מוטל בצד הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית", תיארו החובשים שהגיעו למקום

טרגדיה קשה בעיר אלעד: הבחור מתיתיה ברדה, בנו של הרב אופיר ברדה רב בית-הכנסת 'תפלה למשה' בעיר, נהרג הלילה לאחר חצות בתאונת אופנוע, אחרי התנגשות במשאית.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה בזירה, שם שכב אחרי שנפצע באורח אנוש וסבל מפגיעה רב מערכתית הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר הוא מורדם ומונשם. למרות המאמצים, נאלצו הרופאים בבית החולים לקבוע את מותו.

יאיר הירש ועזריאל גרוס – חובשים בכירים ביחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקווה סיפרו "כשהגענו למקום מצאנו את רוכב האופנוע מוטל בצד הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית , הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים במקום והעלנו אותו במהירות לניידת טיפול הנמרץ להמשך פינוי לבית החולים".

חזקי פיליפ מתנדב זק"א: "מדובר בתאונה קשה מאוד עם מעורבות רוכב אופנוע ומשאית, רוכב האופנוע צעיר בן 21 שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד"א פינו את הרוכב במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים בלינסון, לצערי תוך זמן קצר נאלצו הרופאים לאשר את מותו".

מתנדבי זק"א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות על ידי המשטרה.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

איך אמר פעם דר' פלק שלזינגר מנהל שערי צדק: רוכבי אופנוע נחלקים לשלש קטגוריות: אלה שהיו אצלי, אלה שיהיו אצלי ואלה שכבר לא יהיו אצלי.

יאוווו כמה צרות אין אני לא עומדת בזה כבר אוףף ה' תביא כבר את המשיח אני עוד שניה משתגעת

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו