הסקר חושף את דעתם של אזרחי המדינה: זהו הנשיא האמריקני היעיל ביותר

בנוסף, על פי נתוני הסקר, הציבורי הישראלי דירג את יחסי ישראל-ארצות הברית והעניק ניקוד של 6.46 מתוך 10, יחד עם 35% בלבד שמאמינים כי היחסים בין הצדדים הם טובים. זהו הניקוד הנמוך ביותר מאז תחילת כהונתו של טראמפ

53% מאזרחי המדינה מאמינים כי נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, יעיל פחות מקודמו בתפקיד, דונלד טראמפ, כך על פי תוצאות סקר של מכון מיתווים, המכון הישראלי למדיניות חוץ אזורית, שפורסמו היום (רביעי).

כשליש אחוז מהנשאלים מאמינים כי אין שינוי מהותי בין הנשיאים האמריקאים, בעוד 11% מאמינים כי ממשל ביידן מיטיב עם ישראל, לעומת קודמו, כך או כך רבים יותר חושבים שביידן פחות יעיל מקודמו בתפקיד.

על פי נתוני הסקר, הציבורי הישראלי דירג את יחסי ישראל-ארצות הברית והעניק ניקוד של 6.46 מתוך 10, יחד עם 35% בלבד שמאמינים כי היחסים בין הצדדים הם טובים. זהו הניקוד הנמוך ביותר מאז תחילת כהונתו של טראמפ. בשנה שעברה, הניקוד עמד על 8.05 מתוך 10, עם 67% שהשיבו שהם מאמינים כי היחסים הם טובים.

עוד על פי נתוני הסקר המעניין, 9% בלבד מהנשאלים מאמינים כי המדינה מתנהלת כראוי ביחס לעזה, בעוד 31% מאמינים שעל ישראל להשיב שליטה באזור, ו-22% מאמינים כי על הקהילה הבינלאומית לטפל בשיקומה הכלכלי של העיר.

ארצות הברית ורוסיה הן המדינות שעומדות בראש הרשימה, שלדעת הנשאלים, הקשרים עמן הם מהחשובים ביותר למדינה. אחריהן נמנו גרמניה, בריטניה, סין, מצרים, צרפת וירדן.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

זה יעיל וזה רעיל.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו