צילום: דוברות ארגון השומרים

בני ברק: חשוד התבצר על גג בניין ותקף את המתנדבים החרדים בגז פלפל

גנב כלי עבודה יקרי ערך ולאחר שנחשף - תקף את מתנדבי ארגון 'השומרים בני ברק' עם גז פלפל ונעצר לאחר מרדף במהלכו התבצר על גג בניין • העצור הובהל להמשך חקירה בתחנת המשטרה • צפו בתיעוד החשוד יורד מהגג עליו התבצר

צילום: דוברות ארגון השומרים

אמש (מוצ"ש) סמוך לחצות התקבל דיווח במוקד הארגון על חשוד שפורץ למחסן כלי עבודה הנמצא ברחוב הצבי בעיר. מתנדבי הארגון הוזנקו למקום וזיהו את החשוד שהחל להימלט.

החשוד, בשנות ה-20 לחייו תושב השטחים, נמלט עם הציוד שגנב לתוך בניין מגורים ובמהלך מנוסתו תקף את המתנדבים עם גז פלפל שהיו ברשותו.

החשוד נמלט והתבצר על גג בניין המגורים והמתנדבים הזעיקו כוחות נוספים במטרה לחסום את האזור ולמנוע ממנו אפשרות להימלט. אחד השכנים מסר למתנדבי הארגון סולם, שאיתו עלו דרך הפיר על גג הבניין והביאו למעצרו של החשוד בתקיפה ובגניבה.

שוטרי סיור של משטרת מרחב דן שהגיעו למקום אזקו את החשוד שהתנגד למעצרו ותקף אף את השוטרים. לאחר זמן קצר הצליחו להשתלט עליו ולהכניס אותו לניידת. העצור הובהל להמשך חקירה בתחנת המשטרה ובהמשך יוחלט האם להביאו בפני שופט לצורך הארכת מעצרו.

בעל המחסן שהוזעק למקום הודה בפני מתנדבי השומרים על המאמצים שנעשו למנוע גניבת ציוד יקר ערך ועל תפיסתו המהירה של החשוד בביצוע המעשה.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

השומרים, הם ההוכחה שמשטרת ישראל מתבטלת ומזלזת בנו.
אם הם יכולים גם המשטרה יכולה לעזור ולהציל ולא רק לנגח

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture