הישג: בהתערבות פרוש גם עובדי הוראה בישיבות הקטנות יקבלו מענק

לאחר ההסכם שנחתם בין ארגון המורים לאוצר על ההעלאה חד פעמית בשכרם של המורים העל יסודיים פעל הרב מאיר פרוש לכך שגם עובדי ההוראה בישיבות הקטנות יקבלו את המענק

לאחר ההסכם שנחתם בין ארגון המורים לאוצר על ההעלאה חד פעמי בשכרם של המורים העל יסודיים פעל הרב מאיר פרוש לכך שגם עובדי ההוראה בישיבות הקטנות יקבלו את המענק.

היום נחתם הסכם בין ארגון המורים לאוצר ובמסגרתה הם יהיו זכאים למענק חד פעמי -העלאה בשכרם. מלשכת סגן השר פרוש נמסר כי "עובדי ההוראה בישיבות הקטנות יקבלו מענק חד פעמי החודש" נכתב.

עוד נאמר בהודעה כי את ההעלאה יקבלו המשגיחים "כמו שאר עובדי ההוראה העל יסודיים בישראל, בעקבות ההסכם שנחתם היום בין ארגון המורים לאוצר".

כזכור, במסגרת הסכם של ההסתדרות עם האוצר, הוחלט על מענק חד פעמי לעובדי המגזר הציבורי, כאשר לפני כחודשיים קיבלו העובדים מענק חד פעמי של 1000 ש"ח למשכורת החודשית.

מורי בתי הספר היסודי קיבלו את המענק, אך המורים בבתי הספר העל יסודיים לא קיבלו את המענק, עקב כך שארגון המורים העל היסודי לא נכלל בתוך הסכם, כך שגם הישיבות הקטנות והסמינרים לא נהנו ממענק זה.

כאמור, היום ארגון המורים חתם עם האוצר שגם עובדי ועובדות ההוראה בבתי הספר העל יסודי יקבלו תוספת החודש, ומלשכת סגן שר החינוך נמסר שגם הישיבות הקטנות והסמינרים יקבלו בגין עובדי ההוראה מענק חד פעמי, כמו שאר עובדי ההוראה העל יסודיים בישראל.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו