אמון הציבור: ש"ס לא נחלשת בעקבות חקירת דרעי

חקירת יושב ראש מפלגת ש"ס לא פגעה בדעת הקהל ובכח האלקטורלי של המפלגה. כך מפרסם היום מכון פאנלס פוליטיקס שערך סקר בעניין וחזר עם התוצאות הבאות

כך עולה מסקר שנערך על ידי מכון המחקר 'פאנלס פוליטיקס' בראשות מנחם לזר. משאלה כללית יותר שנשאלו הנסקרים נדמה כי רוב הציבור מחזיק בתפיסה כי הפוליטיקה מושחתת.

בעניין חקירת דרעי נשאלו "האם העובדה שאריה דרעי נמצא כרגע בעיצומו של משבר משפטי, גורמת לך לשקול שלא להצביע עבור המפלגה אם תהיינה בחירות?" 76% השיבו שלא לעומת 22% בלבד שהשיבו שכן. 2% השיבו שאינם יודעים.

עוד בדקו במכון מה אנשים חושבים על חקירתו של השר הרצוג "האם העובדה שמנהיג המחנה הציוני נמצא כרגע בעיצומו של משבר משפטי גורמת לך לשקול שלא להצביע עבור המפלגה אם תהיינה בחירות?" השיבו 44% שלא, לעומת 29% שהשיבו שכן. 27% השיבו שאינם יודעים.

כאמור, לגבי הפוליטיקה בכללותה נשאלו בסקר "האם אתם מגדירים את מדינת ישראל כמדינה מושחתת?". לשאלה זו השיבו 72% כי הם סבורים שהמדינה מושחתת. לעומת 23% שהשיבו כי אינם סבורים שהמדינה מושחתת.

בתוך כך, השר דרעי התייחס היום לחקירה בעניינו ואמר כי הוא מאמין שרשויות האכיפה פועלים ביושר ובהגינות להגיע אל חקר האמת והוא יענה לכל השאלות ככל שידרש.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו