צילום אילוסטרציה: פלאש 90

בעל חברה לבנייה נעצר בחשד כי העלים הכנסות של כ- 12,000,000 ₪

החשוד, תושב מזרח ירושלים, נעצר בעקבות חקירה של חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום ומשרד מע"מ ירושלים. בעל החברה שוחרר בתנאים מגבילים בבית משפט השלום בירושלים

בעל חברה לבנייה נעצר בעקבות חקירה של חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום ומשרד מע"מ ירושלים. בעל החברה שוחרר בתנאים מגבילים בבית משפט השלום בירושלים.

כמפורט בבקשת המעצר, פייסל חרוב, תושב אבו טור שבירושלים, הינו הבעלים של חברת "נ.ד.א.א", העוסקת בבנייה. תיקו של חרוב טופל בפקיד שומה אוטונומיה ושם עלה חשד כי הוא משתמש בחשבוניות פיקטיביות בספרי החשבונות ומקזז מס תשומות במיליוני שקלים. לצורך אימות החשדות, נגבו עדויות מקבלני משנה הרשומים בספריו ומהן עולה כי הם כלל לא מכירים את חרוב והחשבוניות שלהם המופיעות בספריו הינן מזויפות וכוזבות. הקבלנים העידו כי כלל לא ביצעו את העבודה בגינה סופקה החשבונית ולא סיפקו עובדים לפעילות המתוארת. השבוע זומן חרוב לחקירה והוצגו לו העדויות שנגבו. בשלב זה הוא טוען כי הקבלנים אכן ביצעו את העבודה והוא שילם להם.

בעת החקירה עלה כי הקבלן החשוד מבצע עבודה באתר בנייה בנתניה. למקום הגיע צוות משותף של חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום ומשרד מע"מ ירושלים. מנהל העבודה באתר טען כי הוא אינו מכיר את חברת "נ.ד.א.א" אך הוא מכיר את פייסל חרוב, כקבלן משנה המעסיק עובדים ומבצע את העבודה באתר. כמו כן, נגבו עדויות מעובדים שאישרו כי הם עובדים של חרוב. יצוין כי חרוב אינו מדווח על העסקת עובדים והחשד הוא כי הוא משתמש בחשבוניות של אחרים על מנת להסוות את העסקת העובדים. בשלב זה, חשוד הקבלן בעבירות מס הכנסה ומע"מ בסכום כולל של כ- 12,000,000 ₪.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו