צילום: יונתן זינדל פלאש 90

כינה את איש הימין "נאצי" וישלם 200 אלף שקל

בית משפט השלום בירושלים פסק כי עובד בחנות נוחות בתחנת דלק ישלם סכום של מאתים אלף ש"ח לעו"ד איתמר בן גביר לאחר שכינה אותו "נאצי", הצדיע ואמר כי הוא מברך את "הפירר". בן גביר תובע גם את חברת 'פז' ומנהל התחנה

בית משפט השלום בירושלים פסק הבוקר (שני) כי עובד בחנות נוחות בתחנת דלק 'ילו' (yellow) ישלם סכום של מאתים אלף ש"ח לעו"ד איתמר בן גביר מראשי תנועת עוצמה יהודית.

בחודש אוגוסט 2017 הגיע בן גביר לתחנת הדלק פז 'יריד הקטנה' בתל אביב, תדלק את רכבו וביקש לרכוש פחית שתייה. עובד החנות ז'אקי דאלק זיהה אותו והחל לקרוא לעברו "נאצי". דאלק אף הצדיע לבן גביר במועל יד, וטען בפני הנוכחים האחרים בחנות כי הוא מברך את "הפירר".

עו"ד בן גביר הגיש תביעה נגד חברת פז, נגד מנהל התחנה ונגד דאלק בטענה להוצאת לשון הרע, וחוק איסור הפליה באספקת שירותים ומוצרים. פז ומנהל התחנה הגישו כתב הגנה באמצעות משרד עורכי הדין אמודאי, ואילו העובד ביקש להתחמק וסירב לקבל את כתב התביעה. התביעה נמסרה לעובד גם באמצעות ווטסאפ ומסרונים אך העובד המשיך להתחמק.

עו"ד בן גביר פנה לבית המשפט, והבוקר פרסמה סגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים, השופטת דורית פיינשטיין את פסק דינה בו היא מורה לדאלק לשלם סכום של מאתים אלף ש"ח לעו"ד בן גביר ועוד עשרת אלפים ש"ח הוצאות משפט. התביעה נגד חברת פז ומנהל התחנה תימשך.

בתגובה אמר הבוקר בן גביר, "ידע כל עובד בתחנת דלק או חנות נוחות כי הוא אמור לתת שירות ללקוחות מבלי לערב השקפות פוליטיות. כמה ימים לאחר יום השואה יש מסר חשוב בכך שמי שמכנה יהודי כנאצי ואף מצדיע במועל יד, יישלם מכיסו, ויפנים שאסור לערוך זילות בשואה".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
7 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

כל הכבוד לבן גביר…
אשריו שזכה לחלץ ממון מיד הערל הטמא

שלם ישלם.
שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו.

אין עשן בלי אש. אני מאמין שיש משהו במה שעובד החנות קרא נאצי לאיתמר.יש סיבה מוצדקת. למשל במאה שערים המוחים נגד ממשלת המינים קוראים לכל עובד מדינה שעובר שם נאצי.וגם שם אין עשן בלי אש. למה שאדם ירא שמים יקרא ליהודי ברחוב נאצי? תחשבו טוב ותגיעו למסקנות.

פסק דין הזוי
מה אתם רוקדים
מחר כל מי שיפתח את הפה שלו ויפלוט מילה לא במקום ישלם 200 אלף שח

רואים שהמוכר הערבי טיפש הוא ראה שזה בן גביר והוא חשב שהוא ישתוק

אני גם מוכן שכל העולם יקרא לי נאצי ושכל אחד ייתן לי י 200000 שח

רק זה היה חסר לו להתחיל עם ימני קיצוני ,ועוד עם עורך דין,
וחבל שלא חייבו את הכלב הערבי לשלם יותר

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו