צילום: פלאש 90

"יום גדול": אייכלר מרוצה לאחר הגשת הרשימה • צפו

"אחרי הבחירות המוניציפאליות היו שאמרו שאגודת ישראל ודגל התורה כבר לא יתאחדו. והנה בנינו רשימה שוויונית", אומר ח"כ אייכלר שמתייחס גם לרעיון החיבור עם ש"ס ומעניק גיבוי מלא לראש הממשלה, בנימין נתניהו. צפו בדברים

מיד לאחר הגשת רשימת יהדות התורה אמר ח"כ ישראל אייכלר כי "זהו יום גדול עבור מצביעי יהדות התורה. הגשנו את הרשימה בין הראשוניים. אחרי הבחירות המוניציפאליות היו שאמרו שאגודת ישראל ודגל התורה כבר לא יתאחדו. והנה בנינו רשימה שוויונית…אני עצמי וויתרתי על מקום שישי ועברתי למקום שביעי בשביל האיחוד".

על רעיון האיחוד עם ש"ס: "אנחנו מתואמים עם ש"ס שהיא מפלגת אחות שלנו. כנראה שהבינו ששני החלקים שהולכים בנפרד יביאו יותר מנדטים ממפלגה אחת גדולה. נבוא מחוברים אחרי הבחירות למלחמה שמתחוללת כאן. יש פה מלחמה בין אנשים שרוצים מדינה יהודית לבין האנשים שרוצים לעקור את הזהות היהודית. הציבור החרדי מבין שזו מלחמת קיום. אם לפיד יעלה לשלטון הציבור החרדי לא יוכל לחיות כאן כאזרח. לא יוכל לקבל שום דבר, ויהיו גזירות נגד לומדי התורה. לכן אני בטוח שהציבור החרדי יתגייס וייתן את קולו אך ורק ליהדות התורה".

על חקירות נתניהו אמר: "יש עוול שנעשה לנתניהו מבחינה משפטית ולכן יש כאלו ששוקלים להצביע לנתניהו. אנחנו אומרים להם: אנחנו נתמוך בנתניהו ונהיה הראשונים שנילחם בכל עוול של המערכת המשפטית שהפכה למערכת שלטונית".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

כי הוא בטוח לא יכהן בכנסת הקרובה וילך הביתה
ובכלל הוא לא ויתר מאומה אלא דגל ויתרה לאגודה על המקום הראשון

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו