צילום: פלאש 90

מסתמן: אלי ישי יוצב במקום השלישי ברשימת הימין המאוחדת

בזבוז הקולות בימין נמנע: ראש הממשלה הצליח להשכיח את ההתנגדות בבית היהודי לריצה משותפת עם עוצמה לישראל באמצעות הבטחה לתפקידים עתידיים. במקביל הוחלט על שיבוצו של אלי ישי במקום השלישי ברשימת הימין המאוחדת

בזבוז הקולות בימין נמנע: ראש הממשלה הצליח להשכיח את ההתנגדות בבית היהודי לריצה המשותפת עם 'עוצמה יהודית' באמצעות "תופינים פוליטים" נדיבים.

בתום פגישה עם יו"ר הבית היהודי, רפי פרץ, הוחלט כי אם מרכז המפלגה יאשר את הריצה המשותפת הרי שנתניהו יעניק לה בממשלה הבאה שני תיקים.

בנוסף הובטח כי הנציג ה-28 ברשימת הליכוד יערוק לשורות המפלגה לאחר הבחירות ומימוש החוק הנורווגי.

מהליכוד נמסר: "בתום פגישה שקיים היום ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו עם הרב תא״ל (במיל׳) רפי פרץ, סוכמו התנאים אם וכאשר יאושר הסכם הבלוק-הטכני במרכז הבית היהודי הערב. עיקרי הסיכום: חוק נורווגי מורחב בהסכמים הקואליציוניים. ראש הממשלה נתניהו התחייב לשריין את מקום 28 ברשימת הליכוד לנציג ״הבית היהודי – האיחוד הלאומי״, כשלאחר הבחירות יועבר הנציג למפלגה המאוחדת. ראש הממשלה נתניהו התחייב למסור למפלגה המאוחדת שני תפקידי שרים משמעותיים ושוויים בממשלתו. במהלך מערכת הבחירות המפלגות לא יתקפו זו את זו אלא יחזקו זו את זו לטובת ניצחון הימין".

ראש הממשלה נתניהו מסר: "הבחירות הבאות הן בין ממשלת שמאל בראשות לפיד וגנץ לבין ממשלת ימין בראשותי. אני מברך את נציגי הבית היהודי והאיחוד הלאומי על שגילו אחריות כלפי ארץ ישראל והצליחו לאחד את השורות כדי להבטיח שקולות הימין לא ילכו לאיבוד".

בתוך כך, העיתונאית טל שניידר מפרסמת כי גם נושא אלי ישי בא על פתרונו, לאחר שהוחלט לשבצו במקום השלישי ברשימת הימין המאוחדת.

לפי הדיווח, בשעה זו מוצג הסיכום בפני מנהיגה הרוחני של 'יחד', הגאון רבי מאיר מזוז, שצפוי לאשר את המהלך.

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

יש!!! איזה כיף!
עכשיו יש לי למי להצביע!
כל קולות הימניים הקיצוניים לא ילכו לאיבוד.
כל הכבוד
חזק ואמץ ביבי על המאמץ.
בראבו!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו