צילום פלסטיני

תקרית חמורה בגבול: חדרו מעזה לישראל והציתו כלי רכב • צפו

תקרית חריגה בגבול עם רצועת עזה: כלי תקשורת פלסטינים מפרסמים תיעוד של כלי תחבורה שעבד בגבול עולה באש, וטוענים כי הוא הוצת על ידי פלסטינים שחצו את הגדר והשליכו לעברו בקבוקי תבערה. מדובר במשאית שהייתה ריקה מאדם

צילום פלסטיני

תקרית חריגה התרחשה היום (רביעי) בשעות הצהריים בגבול בין ישראל לרצועת עזה, כאשר מספר צעירים חצו את הגדר, השליכו בקבוקי תבערה, והעלו באש משאית השייכת לעובדים בגדר המערכת. הם חזרו לרצועה ללא כל פגע.

לפי דיווחים של כלי תקשורת פלסטיניים, שגם פרסמו תיעוד של כלי הרכב עולה באש, מדובר בצעירים שחצו את גדר המערכת מתוך מטרה לגנוב ציוד צבאי, אך הם נכשלו בכך וכילו את זעמם בכלי הרכב, עליו יידו בקבוקי תבערה עד שהוא החל לבעור.

כוחות צה"ל החלו להגיע לזירה, אך הצעירים הפלסטינים הספיקו לקפוץ חזרה על הגדרות לתוך רצועת עזה, ונמלטו מהאזור ללא פגע. כלי הרכב שעלה באש הוא משאית, שהייתה ריקה מאדם. לא היו נפגעים, אך נגרם נזק.

דובר צה"ל הכחיש כי הם חצו לתוך שטח ישראל, בניגוד לטענת הפלסטינים. לפי הודעת דו"צ, "כוחות צה"ל זיהו לפני זמן קצר, שני חשודים שחצו את הגדר מדרום רצועת עזה למרחב המכשול וחשוד נוסף שהתקרב למרחב הגדר. החשודים התקדמו לעבר משאית ריקה אשר שימשה לעבודות אחזקת הגדר במרחב והציתו אותה. החשודים לא חצו את מרחב המכשול וחזרו לרצועה".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture