יעקב לדרמן

אבוטבול דרש מו"מ נפרד; בדגל הגיבו: "התנהלות מוזרה ותמוהה"

"כדי להגיע למיצוי מהיר של הליך המו"מ צריך לפשט אותו, ולהתנהל עם כל סיעה בפני עצמה", כתב אבוטבול במכתב ששיגר לחברי דגל התורה ושלומי אמונים. בתגובה כתב לו גרינברג: "מאוד לא ברור משיכת הזמן הזו, אנו לא יודעים האם אתה באמת חפץ במו"מ"

האם המשא ומתן בין דגל התורה ושלומי אמונים לראש העיר בית שמש משה אבוטבול לקראת פיצוץ? אתמול שיגר אבוטבול הודעה לחברי דגל ושלומי אמונים הודעה בה ביקש להתחיל לנהל שיחות נפרדות עם כל הסיעות.

"כמו שנדברנו בישיבתנו האחרונה, קיים רצון כנה ואמיתי להתקדם למתווה שיהיה מקובל על כולם ויניח את הדעת. דבריי אמורים אף לגבי תיקים שנמצאים כעת בידי סיעות אחרות, ובקונסטלציות מסוימות ניתן לבנות עבורם מנגנוני פיצוי שיפיסו את רוחם.

"כדי להגיע למיצוי מהיר של הליך המו"מ צריך לפשט אותו, ולהתנהל עם כל סיעה בפני עצמה, מכיוון שמו"מ משותף מסרבל ומעכב את התהליך. אשמח לקבוע איתכם בהקדם ישיבות מו"מ נפרדות. סבורני שברצון טוב כנה ואמיתי נוכל לשבת יחד ולהסתדר ובכך לקדש שם שמים אמיתי שזהו רצון מרנן ורבנן גדולי ישראל, רבני העיר, ציבור תושבי העיר ונציגינו בכנסת ובממשלה".

סגן ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג, כתב לו בתגובה: "כפי שנדברנו בפגישה האחרונה בתחילת השבוע וכפי שהודיעו לך לאחריה, המו"מ ימשיך במשותף. לא חל שינו בעמדת דגל ושלומי אמונים. גם לאחר מכתבך מאתמול לתקשורת ולחכי"ם ואלינו, הודעתנו נשארה כשהייתה. מצפים לתיאום פגישה בהקדם".

"מאוד לא ברור משיכת הזמן הזו, כאשר החכים נתנו תשובה ברורה להמשך משותף כבר שלשום ואתה שוב מנסה ושוב.. משהו לא מסתדר לי. עוד יותר תמוה, במהלך הפגישה ביום א לאחר 25 דק מתחילתה, הוצע לך על דעתנו להמשיך הפגישה בנפרד וסירבת! מוזר ותמוה. אנו לא יודעים האם אתה באמת חפץ במשא ומתן. מצד שני ברור לנו שכן, אז תסביר לנו".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מה לעשות שדגל נזכרו מאד!! מאוחר וכבר אין כמעט מה לחלק להם. ולכן אין על מי להתלוננן רק לעצמם

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו