אילוסטרציה, הדס פרוש / Flash90

כלי טיס של צה"ל תקף שני פעילים ממערך הירי של הג'יהאד האסלאמי

כלי טיס של צה"ל חיסל שני פעילים ממערך ירי תלול המסלול של ארגון הטרור גא"פ בצפון רצועת עזה. ע"פ הדיווחים בשעה הקרובה גורמי התנגדות הפלסטינים יפרסמו הכרזה משותפת

לפני זמן קצר תקף כלי טיס של צה"ל שני פעילים ממערך ירי תלול המסלול של ארגון הטרור גא"פ בצפון רצועת עזה. התקיפה בוצעה לטובת הסרת איום מיידי, זוהתה פגיעה. ע"פ דיווחים פלסטינים לפחות 2 אנשים חוסלו בהתקפה האווירית של צה"ל.

בתוך כך משרד הבריאות בעזה מדווח על 3 הרוגים ו – 18 פצועים ברצועה, ע"פ הדיווחים בשעה הקרובה גורמי התנגדות הפלסטינים יפרסמו הכרזה משותפת.

כזכור, כמה בני אדם נהרגו וכמה נוספים נפצעו, בתקיפה אווירית שאירעה הלילה (שלישי) בשכונת אל-מאזה שבבירת סוריה דמשק – כך דווח בסוכנות הידיעות הסורית "סאנא". הדיווחים אינם מייחסים עדיין את התקיפה לארגון או למדינה, אך האירוע התרחש לכאורה ברקע חיסול בכיר הג'יהאד האסלאמי ברצועה הלילה.

לפי הדיווחים, בניין הותקף בשכונת אל-מזה בבירה הסורית ליד שגרירות לבנון, והיעד היה ביתו של פעיל הג'יהאד אכרם עג'ורי, סגנו של מנהיג הג'יהאד האיסלאמי זיאד נחאלה. לפי דיווחים בכלי תקשורת ערביים, בנו של אל עג'ורי חוסל יחד איתו. דובר צה"ל מסר בתגובה כי "אינו מתייחס לדיווחים זרים".

בפעילות משותפת של צה"ל ושירות הביטחון הכללי הותקף הלילה מבנה בו שהה בכיר מפקדי הג'יהאד האיסלמי הפלסטיני (גא"פ) ברצועת עזה, בהאא' אבו-אלעטא, כך נמסר מדובר צה"ל. בהודעת צה"ל צוין כי פעולה זו אושרה על-ידי ראש הממשלה ושר הביטחון, מר בנימין נתניהו.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מבהיל על הראייין

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו