אלביט, וויקס, נייס וספיקו: החרדים נכנסים בסערה לתעשיית ההייטק (מקודם)

בהקפדה מיוחדת על הסגנון והאופי התורני - JBH ממשיכה להוביל את מהפכת ההייטק החרדי

‘’מאז ומעולם נמשכתי לעולם התכנות ורציתי להשתלב בו, אך באותה מידה לא הייתי מוכן לוותר בכהוא זה על אורח חיי והצביון התורני עליו השתתי ביתי". דוד, שחתם בימים האחרונים על חוזה ההעסקה באחת מחברות ההייטק הנחשבות בתעשייה, עוד בטרם סיים את ההכשרה ב-JBH, הוא רק אחד מעשרות הבוגרים של JBH, שהשתלבו בתעשיית ההייטק, מתפרנסים בכבוד, אך לא וויתרו בכהוא זה על ערכיהם כבני תורה.

רוצה גם לקבל את המפתחות לחברות ההייטק המובילות במשק? לחץ כאן>>>

למרות שישראל נחשבת למעצמת הייטק ולסארטאפ ניישן, מעטים החרדים שהשתלבו בתעשייה. המשכורות גבוהות, המשרות מעניינות, לרוב, החרדים שכן נכנסו לעולם הייטק, נאלצו לוותר ולהתפשר על אורח חייהם כבני תורה יראים ושלמים.

אך 150 בני תורה,  המתפרנסים כיום בכבוד בהייטק, מוכיחים שאפשר גם אחרת. על הבשורה הזו חתומה JBH, שפועלת ע"מ לאפשר לבני תורה להיכנס לעולם הייטק ולהנות ממעלותיו הרבות, ולא לוותר בכהוא זה על אמונתם, ערכיהם ואורח חייהם. במסלול לימודים מתוכנן ומדויק, מתחילים התלמידים בלימוד ABC ומסיימים בהכשרה מעשית עד לכניסה, בתוך זמן קצר, למשרה מצוינת במשכורת גבוהה.

ב-JBH, לצד ההקפדה על מקצועיות ללא פשרות, ישנה הקפדה לא פחותה על סגנון התלמידים ואופיים. אהרון ספראי, מנכ"ל ומייסד JBH, לא מתנצל: "הסינון אצלנו מאוד קפדני. 'אנחנו לא עוד מכללת הייטק ולא עושים אצלנו תארים. אנחנו פה כדי לאפשר לבני תורה, להיכנס להייטק בצורה מקצועית ומעשית, ולהישאר בני תורה. זה אומר שלצד הלימוד בבית המדרש, אתו אנחנו מתחילים את היום, אנחנו שמים דגש מיוחד על שמירה על האופי החרדי השמרני והאיכותי".

בימים אלו נסגרת ההרשמה למחזור ה-10 שייפתח בר"ח שבט בירושלים, וב-JBH מזמינים את המוכשרים שבחבורה, הנאלצים לצאת מהכולל, להצטרף להצלחה.

רוצה גם לקבל את המפתחות לחברות ההייטק המובילות במשק? לחץ כאן>>>

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

עלק!!!! עושים כאילו זה כולל!!!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו