הלם בבני ברק: איש החסד שסייע למאות חולים נפטר לאחר יסורים קשים ומרים

המנוח הרב ירון מדמון החל להתנדב לפני שנים רבות בארגון החסד ׳עזר מציון׳ שם הוא חלש על מחלקת השאלת הציוד הרפואי. אנשים רבים נעזרו בו ביום יום כאשר המנוח היה דואג לכולם במאור פנים מיוחד

ברוך דיין האמת: בשעות האחרונות מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של איש המעש והחסד הרב ירון מדמון ז״ל אשר עסק שנים רבות במחלקת השאלת ציוד רפואי בארגון ׳עזר מציון׳ זאת לאחר שנת יסורים קשה והוא בשנת הארבעים ושלוש לחייו.

המנוח הרב ירון מדמון החל להתנדב לפני שנים רבות בארגון החסד ׳עזר מציון׳ שם הוא חלש על מחלקת השאלת הציוד הרפואי. אנשים רבים נעזרו בו ביום יום כאשר המנוח היה דואג לכולם במאור פנים מיוחד.

מכריו מספרים ל׳חדשות JDN’ על אדם שראה בכך שליחות מלמעלה והוא השקיע במעשי החסד הללו את כל כוחותיו. ״הוא לא היה דואג רק לפרטים הטכנים של השאלת ציוד רפואי, הוא היה עושה את זה מכל הלב תוך כדי שהוא מברך ומשמח את החולה הנצרך״.

בחודשים האחרונים חלה המנוח ל״ע במחלה הקשה אך למרות הכל המשיך במעשי החסד שלו. בתקופה האחרונה מצבו הוחמר והוא אושפז בבית החולים ׳מעייני הישועה׳ בבני ברק עד לפטירתו בשעות האחרונות למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

כל זמן שחנויות פתוחות בשבת ויש תחבורה ציבורית אין פלא שלא יורדים גשמים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו