נציגי שס בראיון ל'JDN': "גנץ פסל אותנו, אבל יש על מה לדבר" • צפו

יו"ר סיעת ש"ס ח"כ יואב בן צו: "עם ישראל אמר כן לקמפיין החיובי של ש"ס - אין לנו ספק שש"ס תצליח גם לעזור בהרכבת הממשלה על ידי יו"ר התנועה שייעץ לראש הממשלה". ח"כ מיכאל מלכיאלי: "לדעתי בתוצאות האמת יוסיפו לנו מנדטים"

יו"ר סיעת ש"ס חבר הכנסת יואב בן צור התייחס אמש בראיון ל'חדשות JDN' לתוצאות המדגמים: "התחושות נהדרות, התחושות הן שעם ישראל אמר כן לקמפיין החיובי של שס, אמר כן לטובת מסורת ישראל ויהדות, כל העם או רוב העם רוצה ביהדות הזאת, בצביון יהודי של מדינת ישראל והתשובה לכך הייתה בקלפי, תנועת ש"ס עשתה קמפיין חיובי מאוד לטובת עם ישראל כולו, והצליחה בקמפיין הזה".

"אין לנו ספק שהיא תצליח גם לעזור בהרכבת הממשלה, על ידי יו"ר התנועה שייעץ לראש הממשלה", הוסיף בן צור, "נחכה גם בבוקר לתוצאות האמת, שלדעתי גם יוסיפו לנו מנדטים וגם יהיו שונות ביחס למפלגות האחרות, לכן, כשנקום בבוקר נראה דבר חדש ועניין חדש, ואני מאמין שבסופו של דבר בעזרת ה' תצליח לקום ממשלה טובה, יחד עם החרדים כולם, יחד עם הדתיים, ממשלה חברתית שתדאג לכלל עם ישראל כולו".

ח"כ מיכאל מלכיאלי, התראיין גם הוא אמש ל'חדשות JDN' לאחר נאומו של יו"ר שס השר דרעי בכנס הפעילים בירושלים, לאחר פרסום המדגמים שאינם מעניקים רוב לממשלת ימין. "מוקדם מאוד לדבר על איזה קואליציה, כמו שאמר אריה דרעי אנחנו עדיין נמליץ על נתניהו לראשות הממשלה ומקווים שאנו אכן נקים קואליציה כזאת".

מלכיאלי חוזר ומבהיר כי ש"ס אינה פוסלת את בני גנץ, "ש"ס פסלה את לפיד, ש"ס פסלה את הדרך שגנץ בחר להתנהל ובחר את השותפות האמתית שלו עם לפיד, את זה ש"ס פסלה. אבל עדיין ש"ס לא חושבת שהיא טעתה באסטרטגיה, זה הדעת התורה שלנו, זה הדרך הנכונה ביותר, קשה מאוד עכשיו לדעת איזה קואליציה תהיה ומה גודל הגושים, דברים יכולים להשתנות בסטייה לכאן ולכאן, ויכולה להרכיב או לפרק קואליציה".

בן צור אומר על פסילת גנץ כי, "אנחנו לא פסלנו, מי שפסל זה בני גנץ שאמר שהוא רוצה ממשלה ליברלית חילונית, זה הוא פסל ולא אנחנו, לכן לא אנחנו פסלנו אותו אלא הוא פסל את עצמו מלשבת איתנו, אבל עדיין, אם ראש הממשלה יזמין את בני גנץ לבד, בלי לפיד לממשלתו אז אני חושב שיש לנו על מה לדבר, אבל בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

הכותרת מטעה- הוא הדגיש כשראש הממשלה נתניהו מכהן.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו