תיעוד ממצלמת הקסדה: כוחות הימ"מ עוצרים בג'נין את המחבל מראש העין • צפו

תיעוד: לוחמי הימ"מ - היחידה המשטרתית המיוחדת ללוחמה בטרור של משמר הגבול לכדו בג'נין את החשוד שדקר בראש העין אזרח ישראלי שנפצע באורח קשה. בפעילות היחידה נתפסה סכין על גופו של החשוד ונעצרו מעורבים נוספים שסייעו על פי החשד בהסתרתו

לאחר שבשבת לפני עשרה ימים נדקר אזרח ישראלי בראש העין, נפתחה חקירה משותפת בשירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל שהובילה לפעילות של הימ"מ בג'נין בלילה שבין יום רביעי לחמישי. המידע המודיעיני של השב"כ הוביל את לוחמי הימ"מ לכתר מבנה בפאתי ג'נין בתוכו העריכו שמסתתר החשוד בדקירה. מחשש שהחשוד חמוש, שלחו לוחמי היחידה כלב תקיפה אל תוך המבנה שאיתר את החשוד וסייע במעצרו. בחיפוש על גופו אותרה סכין.

בתוך כך, ראש עיריית ראש העין שלום בן ביקש משר הביטחון בני גנץ לטפל מיידית לסגירת הפרצות בגדר הגובלת בין ראש העין לשטחי הרשות. "עיריית ראש העין, בשיתוף משטרת ישראל, תגברו באופן משמעותי בעוד ניידות, סיורים, מאבטחים ומצלמות – ובמיוחד בכל מוסדות החינוך בשכונות המזרחיות הגובלות עם הגדר, סיפר בן, "אולם הפעילות שלנו כעירייה לא יכולה להיות תחליף לתפקיד של צה״ל, משרד הביטחון והמשטרה שזה באחריותם".

הותר לפרסום: מחבל מג'נין ביצע פיגוע דקירה לפני 10 ימים בראש העין – הנדקר במצב קשה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו