קבוצת "מקור חדשות אמין"

תל אביב: מעלית משא קרסה מגובה של 40 קומות; פועל נפל ונהרג • צפו

פועל כבן 30 נהרג בצהריי בקריסה של מעלית משא באתר בנייה ברחוב אליעזר קפלן בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו בזירה • מעלית הבניין קרסה בקומה 41, ושני עובדים נוספים נפצעו באורח קל ופונו לבית החולים

פועל כבן 30 נהרג היום (ראשון) ושני נלכד בתאונת עבודה, לאחר שמעלית משא קרסה בגובה רב במהלך עבודות באתר בנייה ברחוב אליעזר קפלן בתל אביב, סמוך למחנה הקרייה.

אחד הפועלים שהיה על המעלית נפל מגובה רבה, ומותו נקבע במקום.

לפי דוברות כבאות והצלה, מעלית הבניין קרסה בקומה 41. אדם אשר שהה במעלית נפל אל מותו, שני עובדים נוספים נפצעו קל ופונו על ידי הצוותים. כעת מתבצעות סריקות במקום ונכון לרגע זה לא נמצאו לכודים נוספים.

מהמשטרה נמסר כי התקבל דיווח בדבר תאונת עבודה באתר בניה ברח' קפלן בת"א, במסגרתה נפגעו עפ"י החשד 2 עובדי בניין שנפלו ממעלית משא מגובה. גורמי רפואה קבעו את מותו של אחד הפועלים ואילו הפועל הנוסף לכוד במקום. המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום.

מדוברות מד"א נמסר כי התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על מעלית משא שככל הנראה קרסה בגובה רב באתר בניה ברחוב אליעזר קפלן בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על פועל כבן 30 שנפל מגובה מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקובעים את מותו. פועל נוסף לכוד במעלית משא שתלויה בגובה רב.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture