צילום לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

"יהודים, הצילו": מבוגר הותקף בלב תל אביב על ידי משפחה ערבית • צפו

רוכב אופניים בשנות החמישים לחייו הותקף על ידי בני משפחה ערבית בפארק הירקון בתל אביב, תוך שהם אומרים לו: "זה המדינה שלנו" • האיש הובהל לבית החולים עם זעזוע מוח ופציעות בכל הגוף, אחרי שצרח לעזרה בזמן שהערבים היכו אותו נמרצות

תקרית מזעזעת במהלך השבוע האחרון בעיר תל אביב, בפארק הירקון, מקום הומה אדם. שם, ללא פחד, תקפו בני משפחה ערבית יהודי מבוגר, בשנות החמישים לחייו, שרכב על אופניים.

בתיעוד מזעזע מהתקרית האלימה, ניתן לראות את היהודי שוכב על הרצפה בעוד הערבים מכים בו באכזריות, והוא מתחנן לעזרה וצועק "יהודים, הצילו" – אך איש לא ניגש לסייע לו מפחד הערבים האלימים.

האירוע התחיל כאשר הוא העיר לשני אחים, בני 13ו-15. בתגובה, החלו לתקוף אותו באכזריות. בראיון שהעניק היום ל-103 סיפר ד': "הלינץ' בוצע על רקע לאומני גזעני. נסעתי באמצע תל אביב, לא ביפו, לא בלוד ולא בחיפה".

"הם חתכו אותי במהלך הרכיבה, וכשנפלתי מהאופניים האם ירדה מהקלנועית עליה ישבה ודחפה אותי. היא אמרה לי שהיא ערבייה ישראלית ושזו המדינה שלה. פתחתי בנסיגה אחורה כי ראיתי מה הולך לקרות".

עוד סיפר: "הם כיתרו אותי וניסו לקחת לי את הטלפון, התקשרתי למשטרה וניסיתי לברוח, לא נתנו לי ללכת. אב המשפחה הגיע והרביץ לי, החיות האלה הפילו אותי ובעטו בי בכל חלקי גופי, בשום שלב לא החזרתי להם".

הוא תיאר את הרגעים הקשים, בהם שכב על הרצפה בעיר תתל אביב, מוכה באכזריות. "הם מחנכים לשנאת יהודים, הייתי מרוסק על הרצפה. לא הצלחתי לברוח, אם הם לא היו עוצרים הייתי מת".

אחרי שהערבים עצרו את האלימות ועזבו את המקום, האיש הובהל לבית החולים עם זעזוע מוח ופציעות בכל הגוף. המשטרה פתחה בחקירה.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

כואב לי על אחי היהודי שסובל כעת מייסורים קשים! אבל זה גם חסד של ה' שמראה מהר מאוד לאן בנט המנוול הביא אותנו, וממה סמוטריץ' ניסה להציל אותנו!

חח איפה בנט שאמר נשרפים בתי כנסיות בלוד…

אכן, הם צודקים, בנט ולפיד מסרו את המדינה לערבים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture