בית שמש: 'דגל התורה' נכנסה לקואליציה העירונית

חבר המועצה שמואל גרינברג: "היתה שווה ההמתנה הממושכת על מנת ללבן היטב את כל הנושאים ולהגיע להסכם טוב". ראש העיר עליזה בלוך: "מבחינתי יש כאן אמירה שכולם רצויים מקווה שבע"ה נצליח שגם ש"ס ייכנסו לקואליציה"

סיעת 'דגל התורה' בבית שמש חתמה לפנות בוקר על הסכם קואליציוני עם ראש העיר, עליזה בלוך. ע"פ ההסכם, דגל התורה תחזיק בידה את תפקיד משנה לראש העיר, מחזיק תיק שפ"ע, מחזיק תיק כספים גביה וארנונה, מחזיק תיק הגיל הרך ובו מעונות ומשפחתונים ומעונות שיקומיים, תנועות הנוער החרדיות, תיק תרבות ופנאי חרדי, תיק פרוייקטים קהילתיים, תיק הבריאות, תיק תחבורה ותנועה, חבר המועצה הדתית, חבר במטה הבינוי של ראש העיר לקידום בינוי מוס"ח. תיק הפיקוח העירוני, רשות החניה העירונית ותיקים נוספים.
כמו כן חברות בכל וועדות העיריה ונציגים בדירקטורים העירוניים.

חבר מועצת העיר, שמואל גרינברג: "היה שווה ההמתנה הממושכת על מנת ללבן היטב את כל הנושאים ולהגיע להסכם טוב כפי שהגענו היום. אנחנו מביעים אימון בראש העיר ומקווים לצאת לדרך חדשה ולשיתוף פעולה מלא בעשיה העירונית".

ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך: "שמחה לבשר על כניסתה של דגל התורה לקואליציה. המגמה מלכתחילה הייתה קואליציה רחבה ככל האפשר. מבחינתי יש כאן אמירה שכולם רצויים ובית שמש תבסס עצמה כעיר בה חיים זה לצד זה חילונים דתיים וחרדים. מקווה שבע"ה נצליח שגם ש"ס ייכנסו לקואליציה".

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

היה ידוע מראש, לא הייתה שום סיבה יישארו באופזיציה, טוב עשתה דגל התורה.
במקום לצעוק אכלו לנו שתו לנו וכו' נכנסו לקאולציה, מגיע להם שאפו על זה.
זה היה אמנם קשה, הפסידו הרבה ממה שהיה בידם אצל אבוטבול, אבל בסוף ההגיון ניצח.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו