צילום: יהושע פרוכטר

"הבחורים עשו מעשה שאינו ראוי": האדמו"ר מויז'ניץ התייחס לאירוע תקיפת השוטרים

במעמד שנערך אמש בבית המדרש של חסידות ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק נשא האדמו"ר דברים בענייני השעה ואף התייחס לאירועי יום חמישי האחרון כאשר מספר בחורים תקפו רכב של שוטרים בסמוך למרכז החסידות. "זה לא הדרך שלנו, אולי התכוונו לטובה, אבל זה מעשה לא ראוי"

לאחר האירועים האלימים שאירעו ביום חמישי האחרון בבני ברק כאשר קודם לכן מספר בחורים תקפו רכב של שוטרים סמויים יוצא לראשונה כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בהתייחסות לאירוע שהתרחש בסמוך למרכז החסידות בבני ברק ואומר כי זה היה מעשה שאינו ראוי.

ל'חדשות JDN' נודע כי במעמד שנערך אמש בבית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק נשא האדמו"ר דברים בענייני השעה ואף התייחס לאירועי יום חמישי האחרון כאשר מספר בחורים תקפו רכב של שוטרים סמויים בסמוך למרכז החסידות בבני ברק.

בדבריו אמר האדמו"ר שליט"א, "אל תהפכו את הדרך שלנו לדבר שחור. בוא נדבר פרקטית, התכוונו רק לטובה. אבל סוף כל סוף יפה זה לא היה. לא היה יפה מה שהיה ביום חמישי".

בהמשך דבריו עורר כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שייתכן כי הבחורים התכוונו לטובה אך המעשה שעשו היה מעשה שאינו ראוי לחלוטין. בדבריו הדגיש האדמו"ר כי הדרך שהוא מטווה היא בדרכי נועם ולא צריך להגיע לכאלו מעשים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אוי… הלוואי שהרבנים הממלכתיים היו מדברים ככה על נוער הגבעות הצדיקים…. אוי אוי…. אוי אהוביה! אוי שכונת 'קומי אורי' שנמצאת כבר שנה וחצי במצור מרושע של מג"ב! אוי מעוני דומא על לא עוול בכפם!

אמנם לא זו דרכנו… מה לעשות ההלכה לא נותנת לגיטימציה לכאלה דברים…
אבל ברוך ד' שיש כאלה שעושים מה שצריך לא יודע אם זה יעזור אבל יש דברים שמחייבים תגובה
ואגב היכן הח"כים שלנו…חסדי בנימין ושרה (נתניהו) זוכרים שיש בחירות ומענקים
הח"כים כנראה שכחו…

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו